Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poleccie kogos kto sie zna na piecykach elektrycznych... jakiegos elektryka, niestety w...
~Risika
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

szukam fachowca do naprawy okien Pcv mam okna pcv już po gwarancji , Firma ktora je robila już nie istnieje ....
~kuba
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Rozterki młodego remontowicza czyli jak znaleźć stolarza? Jak znaleźć dobrego stolarza, który sprawnie i dokładnie uwinie się z robotą?...
oposik
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Pokrowiec na rogówkę - kto uszyje ???? Witam Moja rogówka ma wytartą tapicerkę. chciałabym uszyć na nią...
Lalinek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Szafki na buty Poszukuję stolarza, który solidnie wykona dwie szafki na buty, w rozsądnej...
~Kaisa
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Szukam dobrego, sprawdzonego stolarza z Gdańska Potrzebuję stolarza do wycięcia, dosztukowania półki - siedziska do krzesełka...
Agusia:)
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

poszukuję fachowca do położenia kamienia w kuchni ok 8m2 szukam fachowca do położenia kamienia elewacyjnego w kuchni ok 8m2, proszę o...
~eg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Remont Rumia Witam. Czy ktoś mógłby polecić firmę lub osobę prywatną do wykonania remontu...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Czy zna ktoś Firmę Pro-ES? Czy wie ktoś coś na temat firm Pro-Es? zajmują się montażem drzwi. Cy warto...
~ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

tanie materialy ktos budowal moze dom i moze polecic hurtownie ktora daje dobre ceny na...
~sew
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

poszukuje solidnego wykonawce okien szukam firme ktora jest nie byt droga ale solidna.
~poszukujaca
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

SZAFA NA WYMIAR chciałabym zamówić szafę do pokoju córki, musi być na wymiar, bo zależy mi na...
kasik2006
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

centralne ogrzewanie Witam. Poszukuję wykonawcy centralnego ogrzewania gazowego w małym mieszkaniu...
~Katrin
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

projekt przyłącza gazowego zmieniam ogrzewanie i zamiast istniejącego junkersa chcę podłączyc piec...
~śledź
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

potrzebny hydraulik szukam hydraulika do założenia centralnego ogrzewania w Gdyni polećcie kogoś
~MONIKA
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Dorobienie schodów, balustrada i "obrobienie" stropu Witam, mam pytanie czy macie jakieś namiary na kogoś kto w miarę rozsadną...
~Elizabeth
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Firma "Bogdan" z Gdańska... okna Czy ktoś słyszał o tej firmie?? Jakieś opinie itp itd??
~Jaaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

sciany sufit szukam fachowca do ścian i sufitu pokoju 12m2 nie ukrywam ze ograniczają...
~Biedrona
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Termostaty Szukam kogos kto wykona założenie 4 termostatów na kaloryfery żeliwne żebrowe...
~kasia
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Gazowe ogrzewanie przez junkersa. Szukam osoby która potrafi podłączyć czujnik ciepła, tak żeby piec sam się...
~Kasia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16983

postów

2540

wątków

do góry