Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam uslugi Pana Michała Mischke. Zleciliśmy wykonanie...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo solidna firma, godna polecenia. Panowie bardzo elastyczni. Na prośbę...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Lakobel wątek zamknięty Wykonanie lakobelu, z przycięciem na gniazdka podszafkowe i otworem od panelu...
~aagawaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Świetna, profesjonalna usługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy pana Michała. Szybko przyjał zlecenie,...
~Barbara Bassa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Dobry kontakt, sprawna wycena, fachowy montaż, polecam każdemu!
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

ZACHWYCONA!! wątek zamknięty Ekspres, super cena i bardzo mili Panowie! Umówili się na czwartek z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam! Trzy razy korzystałam z uslug tego szklarza, szkło w kuchni, lustra...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zakup lustra na wymiar. Na pomiar Panowie przyjechali w tym samym dniu,...
~Amaru
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Bardzo sprawnie, czas realizacji niecałe 24h. Bardzo dobry kontakt, cena jak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Czas realizacji 1 dzień; montaż lustra, dowóz i obsługa w przystępnej cenie....
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Drobna usługa a miło i szybko wątek zamknięty Miałem do wycięcia jedną szybkę. Przyszedłem za 3 min. 14.00 w sobotę a...
~Andrzej z Brzeźna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Lepiej być nie może wątek zamknięty Już dawno tak pozytywnie mnie nie zaskoczono. Zamawiałem lustro do wklejenia...
~Żabianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

POLECAM!! wątek zamknięty Polecam!! Lustro wymierzone, dostarczone i zamontowane w krótkim czasie (2-3...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

Ok wątek zamknięty Szybko, tanio, konkretnie i wysoka jakosc. Jednak da rade ;)
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty Szybko, solidnie i miło. Jestem bardzo zadowolona z realizacji.
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Szczerze polecam - Pan Michał, rzetelny, słowny i bardzo elastyczny....
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Co tu dużo mówić... wątek zamknięty Najlepsza oferta cenowa, szybka realizacja, miły i ludzki kontakt. Naprawdę...
~Sołtys
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2011

Mega-szklarz wątek zamknięty Polecam usługi,bardzo miły szklarz,rzeczywiście ceny konkurencyjne i szybka...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Konkurencyjne ceny, ekspresowa realizacja i bardzo miła obsługa!
~aaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry