Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia Bardzo sympatyczny, szybki, sumienny, dokładny. Świetnie zorientowany w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2023

Karolina - opinia Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana solidnie i w ekspresowym tempie, a...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Marta - opinia Pełen profesjonalizm. Świetne wykonanie. Polecam każdemu.
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Julita - opinia wątek zamknięty Kontakt, termin wykonania usługi a i sama usługa na najwyższym poziomie....
~Julita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i profesjonalizmu Pana Piotra...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Hannah - opinia wątek zamknięty Pan Piotr jest fachowcem, który zna się na swojej pracy. Z mojego starego...
~Hannah
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Zzz - opinia wątek zamknięty Super. Termin wykonania szybciej niż planowana. Bardzo rzeczowo i co...
~Zzz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Polecam usługi tej firmy. Wszystko super bez...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.Super fachowa robota,mega szybko!Dodatkowo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Bylam umowiona na godzinę miedzy 13.30 a 14.o 13.30 pan tapicer stwierdzil ze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Solidny, punktualny,rzetelny,bardzo dobry fachowiec
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Tapicer na TAK wątek zamknięty Dziwie sie ze Pan Piotr jeszcze nie ma żadnej opini wystawionej w takim razie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

PIERWSZA KLASA wątek zamknięty PIERWSZA KLASA
~zyziu1975
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

szybko i dokładnie wątek zamknięty Panowie zrobili mi renowację sofy narożnikowej, przy okazji zmienili wymiary...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Fachowcy wątek zamknięty Znajomy polecił mi ten zakład tapicerski i jestem zadowolony. Panowie...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry