Widok

Usytuowanie domu według stron świata

Mam pytanie , czy każdy z was zwracał uwagę na usytuowanie domu według stron swiata? Mam dylemat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według stron świata zwraca się uwagę na usytuowanie okien, tarasu i poszczególnych pomieszczeń w domu. Usytuowanie całego domu ma znaczenie w kontekście sąsiednich zabudowań, wielkości i kształtu działki i usytuowania ulicy dojazdowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja trochę nie miałam wyjscia bo od południa jest ulica a nie chciałam salonu i tarasu od ulicy, teraz uważam że dobrze wyszło, mam duże okna od polnocy i wschodu (jadalnia) więc światło jest. O tej porze roku to i tak szybko robi się ciemno więc nawet od południa nie jest jasno jak wracamy z pracy a latem będzie duży plus bo w salonie i na tarasie będzie chłodniej. W sumie to jak jemy śniadanie na weekendach to mnie to słońce padające na stół jadalniany denerwuje więc jakby tak caly dzien świeciło w okna to nie byłabym zadowolona. Jedynie w kuchni mogłoby być okno od południa, bo w kuchni lubię jak jest jasno.

Polecam zwrócić również uwagę na parametry okien, to bardzo ważne:
https://www.kapica.pl/blog/2021/03/02/okna-aluminiowe-czy-plastikowe-co-wybrac/

Na stronie jest kilka porad jakiego typu okna dobrze jest wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

do góry