Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty Pan Andrzej zupełnie odmienił moją stronę. Posiada wspaniałe pomysły i...
~Bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Wyśmienity grafik, pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Bardzo szybki...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

Kreatywność i kompetancja w jednym wątek zamknięty Człowiek który łączy w sobie kreatywność z kompetencją i terminowością, a to...
~KorDiaN
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2010

bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą zrobić stronkę internetową szybko, sprawnie i...
~P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Projekt strony na wysokim poziomie, terminowe oddanie projektu, uwzględniono...
~Stanisław Markiewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Na podstawie dotychczasowego doświadczeń mogę śmiało zarekomendować Pana...
~Haniulek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Człowiek o nietuzinkowej wyobraźni, demon kreatywności oraz arcymistrz...
~Piotr W
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo dobry grafik, projektuje śliczne strony, loga itd. Wykorzystałam kilka...
~aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Strony internetowe / loga garaficze / doradztwo promocyjne wątek zamknięty Pan Andrzej okazał sie bardzo kreatywnym człowiekiem. Chociaz moja koncepcja...
~Michal Drozd
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
9

postów

9

wątków

do góry