Widok

Uwaga! Nieuczciwa próba wyłudzenia dodatkowej opłaty!

Mam znajomego fotografa, który przygotował mi zestaw 4 małych zdjęć do wydrukowania w formacie jednego zdjęcia 10x15. Pracownica zakładu fotograficznego zaproponowała cenę za wydruk 25zł zamiast 0,60zł!!!!!!!!!!!!!! Poinformowała, że zrobienie zdjęć legitymacyjnych/do dyplomu kosztuje więcej. Przypominam pracownicy i kierownictwu sklepu: nie zamawiałam usługi pt. zrobienie zdjęć do dyplomu (studio, lampy, parasole itp.). Tę usługę wykonałam już sobie sama za pośrednictwem znajomego. Usługa, którą zamówiłam, to wywołanie pliku zdjęcia przygotowanego do formatu 10x15! Powyższa postawa sprzedającego jest niedopuszczalna z punktu widzenia praw konsumenta, o czym oczywiście stosowny urząd zawiadomię. Wcześniej robiliśmy podobne usługi wielokrotnie, ale nigdy nie próbowano z nas zedrzeć trzydzieści razy więcej, niż się należało! Ostrzegam innych miłośników fotografii i posiadaczy własnego studia - takich jak my traktują tam jak wroga!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 3
 
kreatywność: 2
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha, takie numery można spotkać w KAŻDYM zakładzie. najwyraźniej nie zaznaczono jasno przy zamówieniu, że zdjęcie ma być jedno w ww formacie. a jeśli faktycznie ze strony kupującego nie poszło nic źle, to nie zdziwiłabym się gdyby zaszła zwyczajna pomyłka ;) zdarza się, jedni są zadowoleni, inni nie - komuś zginie, komu innemu się trochę więcej wyda. znam to po SWOIM zakładzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry