Widok

Uwaga na tasówke nr 1131!

Korzystałem w dany dzień dwa razy z usług firmy Dajan. Jechałem do Gdyni i z powrotem. Jadąc "do" było wszystko w porzadku, ogólnie byłem zadowolony. Niestety, z powrotem już nie było tak dobrze. Zapłaciłem 10 (dziesięć) złotych więcej jadąc z tego samego miejsca, taksówkarz jechał dłuższą drogą, oprócz tego umyślnie (badź nie) zmniejszył "ustawowy" rabat. Dzwoniłem potem do biura korporacji w celu wyjaśnienia sprawy, lecz do tej pory nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, pomimo wielu zapewnień telefonicznych od kierownictwa firmy.

Co do reszty taksówek, to ceny przystępne, nie zawsze jednak kierowcy znają topografię miasta. Po tym incydencie chyba zmienię korporację, słyszałem że podobno są tańsze.
Moja ocena
Dajan Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 2
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdyby nie dał Ci rabatu i jeszcze jechał dłuższą trasą różnica byłaby większa niż 10 zł.pewnie po prostu w jedną strone były inne warunki na drodze niż w drugą.Ja dzisiaj jechałem z Gdańska do Sopotu i po południu z powrotem tą samą trasą i w to samo miejsce w jedna stronę 40,5 w drugą 33,3 na paragonie jest ten sam rabat ,ta sama odległosc ,te same stawki,tylko czas przejazdu inny .Może zastanów sie zanim coś napiszesz albo idż skorzystaj z SKM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
a płaci się za czas przejazdu, czy odległość?? o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
wszystko jest napisane w cenniku który znajduje sie na szybie.taksometr sam przelącza sie na czas jeżeli prędkość spada poniżej 20kmh.czyli jeżeli stoisz w korku lub taksówka czeka na Ciebie pod sklepem jest naliczana opłata za czas postoju i dla Twojej wiadomości w Dajanie jest to 36zł za godz.postoju minus rabat czyli 32,4 a w innych korporacjach ta opłata to 50-62zł godz. niezrzeszeni nawet 80zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry