Widok

Uwaga - podpalacz!

W Baninie grasuje podpalacz samochodów. Miejsce zdarzenia - Banino, ul. Kryształowa - przed moim domem. W poniedziałek nad ranem został podpalony mój prywatny samochód, po 15 minutach przyjechali strażacy i ugasili ale jak łatwo się domyślić nadaje się już tylko do kasacji. Ktokolwiek może pomóc w zatrzymaniu sprawcy, proszony jest o pilny kontakt z Policją. Fragment nagrania z monitoringu (udostępnionego już w całości Policji) - https://youtu.be/pdsLH1a48M0
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co miałby ktoś brać jak korniki go całego zeżarły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze że mojego Tikusia nikt nie szarpnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś dużo biorą tych aut , całkiem nie dawno Audi pod biedronką było zawinięte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest śmieszne. Komuś bardzo się pali by zrobić światłowody jako pierwszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedno jest pewne przyszedł tam specjalnie do tego auta,reszty nie ruszył a jakby chciał zrobić bonfire to bez problemu by mu poszło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej wątpię, żeby ktoś uznał, że się wystraszysz jak 20 letni samochód spalą :) wręcz śmiech na sali to jest :) zdecydowanie jednak ktoś postronny z Banina w mojej opinii, konkurencja z tego co wiem mówi o Tobie "niegroźny" :D
Chyba, że jest jakiś mikro-konkurent któremu sie grunt pod nogami pali i już tak mu odpierdzieliło w głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na grillu raczej nie pali się plastikami i nie w takiej ilości jak w samochodzie, udostępniony filmik to tylko początek. Konfliktów z sąsiadami żadnych nie było (duża część to klienci, raczej zadowoleni lub potrafiący normalnie powiedzieć jak mają jakiś problem), różnych innych bryk starych i nowych na osiedlu pełno. W sobotę tuż przed zdarzeniem brałem udział w zebraniu osiedlowym między innymi na temat światłowodów gdzie była też konkurencja, ale to oczywiście mógł być czysty przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dymu tyle co z grilla a ty zaraz raka wymyślisz. szukasz po konkurencji, a to pewnie jakiś sąsiad pomógł zezłomować starą brykę bo już patrzeć nie mógł.

Nie mniej mam nadzieję, zę go znajdą, powinien sie na głowę leczyć - podpalanie czy jakiekolwiek niszczenie mienia to jest debilizm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisała gdyńska :D - a jest jeszcze (kolejność alfabetyczna miast) chwaszczyńska i ze dwie gdańskie
jeśli sprawca to czyta - lepiej niech szybko sam się przyzna i naprawi szkody, być może dzięki temu skróci czas odsiadki (kodeks karny przewiduje do 5 lat, boli tylko że na wyżywienie kogoś takiego płacimy podatki i podobno w więzieniach lepsze niż w szpitalach)
w pierwszej chwili wydawało się że tylko szkody materialne, ale teraz nie możemy spać spokojnie bo się boimy a młodsza córka (4 miesiące) jakoś bardziej kaszle (dymu w domu już nie czujemy, ale dziecko może być bardziej wrażliwe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde Toyoty też biorą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ukradli Toyotę Land Cruiser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba banińska :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak sobie patrzę na ten filmik i postura podobna do faceta z konkurencji ale nic nie udowodnisz jak gęby nie widać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie Auto zabrali ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po sposobie poruszania, widać ze to osoba koło 50.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat na tym forum ostatnio przycichło. W radiówkach w Baninie można przebierać, więc niezadowolony klient zawsze może zmienić dostawcę. Ale z kim nie rozmawiam, prawie każdy sugeruje że być może konkurencja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co z tego że dojedzie jak sprawę i tak umorzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzac niektóre tematy na forum to nie jesteś lubiany amelku. Takze moze jakiś wariat z forum to zrobił :/ szukaj czy ktoś inny nie ma kamer w okolicy, o takiej godzinie jeśli uciekł samochodem to bez problemu go znajdziesz - ruch jest minimalny, uda się skorelowac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwisz się? dzwonisz na komisariat a policjant mówi "nie podjadę, bo jestem sam i nie mogę komisariatu zostawić". No to poza monitoringiem nie ma szans na złapanie złodzieja, bo policja następnego dnia dojedzie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry