Widok

Uwaga

Jeżeli chcecie skorzystać z usług tego salonu lepiej zabierzcie ze sobą zdjęcie na którym wyraźnie widać jak pies ma wyglądać po wyjściu z salonu. Panie niedoszkolone zrobiły taką fryzurę mojemu psu, że wygląda jak zupełnie inna rasa. A na dodatek powiedziały, że to moja wina, bo pies był nie zadbany. Więc Drogie Panie: przyszłam do was abyście to Wy zadbały o mojego psa a nie zrobiły z niego potwora.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Droga Pani, na wygląd psa i jego sierści pracuje się cały rok, a nie okazyjnie. Nie może Pani wymagac od nas cudów, wiemy dokładnie jak ma wyglądać pies tej rasy. Pani pies miał sfilcowana sierść za uszami, pod którą zaczynały sie juz robić odparzenia, mnóstwo niewyczesanego podszerstka, kołtuny miedzy tylnymi nogam oraz dredy na ogonie. Swiadczyło to o tym, że pies od przynajmniej pół roku nie był ani razu dobrze wyczesany, sierść matowa, włos ciągnący się. Pies nie został przyprowadzony do nas przez Panią, tylko jakiegos Pana, wnioskujemy - przyjaciela. Po rozmowie z Panem na temat sierści psa ustaliliśmy, że pies nie chodzi już od dawna na wystawy i zróbmy tak aby sie nie męczył, ponieważ Pan dobrze wiedział w jakim stanie jest Pani pies. Usunęłyśmy więc sfilcowane kołtuny zza uszu, lecz pozostały duże ubytki sierści które starałyśmy się zatuszować cieniując włos wokół. Nadmieniam, że w przypadku tego psa nie używaliśmy maszynki i!! Pan odbierając psa rozmawiał z nasza stała klientką i nie ukrywał niezadowolenia, lecz przyznał jej, że pies był ostatnio bardzo zaniedbany. Po rozmowie z Panią wiemy , że to juz kolejny salon, który nie sprostał pani oczekiwaniom, więc, może lepiej byłoby gdyby sama Pani osobiście przyprowadziła psa jeśli jest to Pani pies!!! Proponujemy również regularnie dbać o sierść swojego pupila. Wykonaliśmy to co ustaliliśmy z Panem przyprowadzającym psa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pisze Pani totalną bzdurę! Zawsze byliśmy zadowoleni z fryzjerów do których chodził nasz pies bo znali się na rzeczy i wiedzieli jak się obcina naszą rasę. Panie się tym nawet nie zainteresowały. Pies jest czesany regularnie i na pewno nie męczył się ze swoją sierścią-wręcz bardzo ją lubił i po wizycie w Waszym salonie był bardzo smutny. Wszystkim szczerze odradzam wizytę w tym salonie, tym bardziej, że Panie nie umieją przyznać się do błędu i przeprosić co znaczy, że nic je ta wtopa nie nauczyła. Szkoda, że salon champion przeniósł się, zmienił właściciela i przez to przestaliśmy korzystać z ich usług. A może trzeba było się tam wybrać...?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Do tego salonu moj pies tez juz nie bedzie chodzil ...Panie strasznie aroganckie niei daja sobie nic powiedziec .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
żenująco śmieszna wypowiedź podupadającej konkurencji :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dojrzały, bądź dorosły człowiek, swoje dylematy, w dodatku już po wizycie w salonie, poszedłby na miejsce i jak człowiek porozmawiał w tej sprawie, a nie wyrzucał swoje żale i się wykłócał na forum publicznym.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dojrzaly czlowiek przestrzega innych przed zlym dzialaniem, jezeli tego nie rozumiesz (uzytkowniku) nie zabieraj zdania - wtracanie 3 groszy, ktorych wypowiedz merytoryczna mija sie z idea i celem jest bardzo niedojrzale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Korzystam z usług Czterech Łap już kilka lat, a dodam, że obecnie posiadam 4 psy i wszystkie z nich są strzyżone i trymowane regularnie. Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się z Paniami, zawsze wysłuchują moich uwag, jako jedyne posłuchały mojej opinii i przy Westach nie zostawiają "obowiązkowej" firanki. Rozumieją, że stawiamy na wygodę, a nie wygląd. Ostatnio miały "przyjemność" strzyc i czesać mojego czwartego 13 letniego psa ze schroniska, który jest psem po przejściach z dużymi problemami. Nawet w sytuacji kiedy przejawiał agresję, poradziły sobie z tym spokojem i doświadczeniem. Rozumiem, że klient może być niezadowolony, każdy ma do tego prawo... Jednak fryzjerki z takim doświadczeniem dobrze wiedzą kiedy pies ma kołtuny i jest zaniedbany, a kiedy właściciel dba o psa. Zresztą tak jak napisał ktoś wyżej, takie rzeczy wyjaśnia się osobiście na miejscu. Ja polecam Cztery Łapy, a przede wszystkim dlatego, że moje psy są zadbane i nie boją się tam wracać, to chyba najlepsza rekomendacja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry