Strzyżenie i Pielęgnacja Psów CZTERY ŁAPY

Pielęgnacja zwierząt

Sopot, al. Niepodległości 718 (wejście od ul. Bocznej)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i bardzo miła właścicielka z cudownym podejściem do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Niko wątek zamknięty Profesjonalnie, dokładnie i w atrakcyjnej cenie! Polecam ten salon wszystkim...
~west Niko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Najlepszy zakład w Trójmieście! wątek zamknięty Razem z moim czworonogiem byłam już w wielu salonach, ale ten ujął mnie...
~Zadowolona klienta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pieska, przemiła...
~Karolina T.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Uwaga wątek zamknięty Jeżeli chcecie skorzystać z usług tego salonu lepiej zabierzcie ze sobą...
~Jagoda
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2012

cudowne Panie wątek zamknięty Dwie młodziutkie sympatyczne Panie. Maja bardzo dobre podejście do zwierząt....
~kociara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Rewelacja, polecam ten salon!!! wątek zamknięty Długo szukałam salonu dla mojego pieska, ale teraz już wiem, że tutaj mogę w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Bardzo przyjazny salon psiej fryzury wątek zamknięty Korzystam z usług 4 Łap od kilku lat, Panie są bardzo miłe i troskliwe,...
~Maltańczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Nie, nie i jeszcze raz nie wątek zamknięty Panie pracujące w tym zakładzie są po prostu bezczelne - zwłaszcza jedna z...
~Izabella
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

100% ZADOWOLENIA ! wątek zamknięty PRZYWIOZŁAM YORKA W OPŁAKANYM STANIE PO WIZYCIE W INNYM SALONIE. PANIE...
~ANETA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Polecam wątek zamknięty To już kolejna wizyta i jestem bardzo zadowolony, mała Dianka też :)...
~Tomek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

super polecam wątek zamknięty Korzystam regularnie z usług salonu - POLECAM NA 100%
~MARLI22
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług Czterech Łap już od ponad dwóch lat (a właściwie mój pies...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

tak, tak i jeszcze raz tak!!!!!! wątek zamknięty Jestem klientką od początku i bardzo polecam!
~wlascicielka Koko i Trufla
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

polecam! wątek zamknięty Mam dwa Westy, które skorzystały z usług Czterech Łapek dwukrotnie. Wyglądają...
~Karolina Połom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

SUPER wątek zamknięty SUPER!!!! polecam ten salon mój sznaucerek wyglada teraz swietnie :)
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

polecam :) wątek zamknięty polecam ten zakład, mój west wygląda teraz o niebo lepiej. Napewno tam wróce :)
~asia_gdynia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

SUPER !!! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie będzie ostatnią. Panie bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

ZADOWOLONA STAŁA KLIENTKA wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu "Cztery Łapy" od kilku lat, przyprowadzam do...
~ELA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Tragedia wątek zamknięty Przed pójściem do tego salonu przeczytałam wiele pochlebnych opinii ,...
~DK
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

37

wątków

do góry