Widok

Uwaga, wyciągają kasę na Koronowirusa !

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Kochana Rodzino Radia Maryja,

W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam.

(Pan Tadeusz Rydzyk)

Cały tekst tu : https://www.radiomaryja.pl/informacje/apel-o-tadeusza-rydzyka-cssr-do-rodziny-radia-maryja-o-wsparcie-katolickich-mediow/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam odłożone i to na pół roku jak zabraknie mi pracy,ale im nie dam nawet grosika !!! Jedynie mogę ich wesprzeć Duchowo jak to zawsze robił Rydzyk.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowny Panie Tadeuszu! Modlitwa czyni cuda!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten Gość swoją łapczywością prześciga nawet moją teściową. A wierzcie, wiem o czym piszę. Jego bezczelność nie ma granic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry