Widok

Uwaga zboczeniec

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Wczoraj (15.11.2012) panie pracujące w szkole podstawowej nr. 38 idąc o 6:30 rano do pracy natknęły się na zboczeńca (około 20-25lat) w okolicach Góralska/Mazowiecka. Zgłoszenie na policję nic nie dało, panowie policjanci stwierdzili, że pewnie zdąży uciec zanim przyślą patrol, na nic zdały się tłumaczenia, że tą trasą uczęszczają dzieci na zajęcia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale czym się taki zboczeniec charakteryzuje? Miał na kurtce napis "zboczeniec"? Jak to łatwo napisać "zboczeniec" nie dając ŻADNYCH argumentów czy przykładów..
Zresztą masz dobre informacje, jesteś jedną z tych "pań"?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tym, że zdjął spodnie i zaczął się onanizować ? Informacje mam dobre, moja mama pracuje w tej szkole i widziała sytuację z telefonem na policję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To takich powinno się łapać na miejscu i spuszczać porządny wpi...wiadomo_co.. No i zdjęcia robić! W tych czasach mało kto nie ma aparatu w komórce...i napiętnować.
Współczucia dla Twojej Mamy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jest to kłamstwo bo znjoma ostatnio po 5 rano jechała do pracy i tak samo na ul mazowieckiej trafila na młodego masturbującego się chłopaka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz jak to czytam to utwierdziłam się że to go widziałam. Ostatnio byłam wieczorem z psem na spacerze i między blokami góralska 63 i 65 się onanizował, ubrany w czarną kurtkę z kapturem na głowie :( nie macie pojęcia jak się przestraszyłam. Skąd się tacy ludzie biorą :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra wszystkim women współczuję że spotkały takiego zboka ale oprócz pierszwszej osoby(umieszczającej post) która dzwoniła na policję któraś z was jakoś zareagowała,wydarła się krzyczała itp...albo zadzwoniła na psiarnię????widziałaś kaptur na głowie i kurtkę czarną(dobry wzrok masz w nocy) to może psa rozpoznałaś, rasa, wygląd??Kogoś powiadomiłaś czy się przestraszyłaś i.....??????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
....eee sorki oczywista pies to był Twój.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety jesteśmy tacy że wolimy udawać że nic się nie stało. Niestety jak wychodzę z psem na spacer to nie noszę ze sobą fona. Poinformowałam męża o takiej sytuacji ale kiedy zszedł na dół to już typa nie było. I od tamtej pory już go nie widziałam. Pewnie tak się kręci po osiedlach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
zacząć krzyczeć? Oszalałeś? Jakby wyrwał za taką to na pewno nie zdążyłaby uciec + to że ja jak się boje to mam paraliż i mówić nie mogę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faceta widziała Grażyna na Mazowieckiej, wydarła się całym głosem i się gościu trochę zdziwił. Szedł ze ściągnietymi gaciami i się zabawiał. Widziała go również 11 letnia Natalia, córka mojej koleżanki, która bała sie wrócić potem do domu sama ze szkoły. Facet widziany był również przez panie wracajace z kościoła, pod bankiem PKO BP - i to w niedzielę rano, a także na rogu Podkarpackiej przy kuflu w godzinach wieczornych ( widziała go moja tesciowa). A Hania natknęła się na niego dwa razy przy bloku LG 25. (raz ją gonił, ledwo uciekła). Za każdym razem świntuch sie bawił ptakiem. Sprawę zgłosiliśmy już kryminalnym....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym nieśmiało zapytać - tak konkretnie - gdzie ? i kiedy?można tego gościa spotkać ? ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ? Brakuje ci czegoś ? ;) Takie ciule to impotenci, robi ich tylko obnażanie w publicznych miejscach. Ale jeśli lubisz takie klimaty, to poluj na gościa ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
panowie policjanci nie spełnili wymagań ustawy o policji i powinni ponieść konsekwencje ,zawiadomienie o odmowie wszczęcia jakichkolwiek działań powinien wysłać dyrektor jako oficjalny przedstawiciel placówki do czego ma prawo i obowiązek więc policja nie będzie miała wyjścia i będzię musiała zreagować. mam nadzieję że dzieci tych panów którym się nie chce pracować same się natkną na niego to pomyślą.nie ma co tłumaczyć tylkom pisać do prokuratora że odmówili interwencji narazając być może dzieci .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozróżniasz przyjęcie zawiadomienia od wszczęcia postępowania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polowal tyle czasu i mu sie udalo..
Uwazajcie kobiety na goscia 1, 80cm, po 40 lekko siwiejacy w dlugim czarnym plaszczu.zgwalcil wczoraj dziewczyne na niedzwiedniku przy zbiorniku retencyjnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze mam nadzieję,że to nie ten sam zboczeniec,który kręci się koło Sz.P.nr 38 i zaczepia dziewczynki.To się na prawdę robi niebezpieczne,a wiadomo coś więcej?Jka dziewczyna się czuje i czy zgłosiła to na policję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak dziewczyna,było pełno policji,prokuratorzy,psy tropiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opis pasuje, około czterdziestki, siwiejące włosy. Czas wystawić patrole sąsiedzkie, bo na policję nie ma co liczyć jak widać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Suchaninie tez pod szkołą ktoś taki sie kręci ..opis bardzo podobny do tego z Niedzwiednika ..pewnie gosć sie przemieszcza pod różne szkoły ..wiem ze tam tez był ten fakt zgłaszany na policję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest jakaś masakra niedługo nie będzie można bezpiecznie wyjść z psem jak zrobi się ciemno, a teraz ciemno robi się szybko :( biedna dziewczyna. Takiego zwyrodnialca to się powinna poddawać średniowiecznym torturom jakimś, bo nasz "wymiar sprawiedliwości" to jest jakaś żenada ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na suchaninie pod jaką szkołą tzn nr szkoły? był widziany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jaki to nr szkoły na Suchaninie ale chodzi o tą podstawówkę z basenem tam tez ktoś taki krążył ostatnio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam jakieś wieści,że podobno złapali tego kolesia ale czy to prawda?wie ktoś może coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
złapali, ale nie tego co potrzeba. brawa dla policji. brak słów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w parku w brzeżnie sporo ekshibicjonistów sie kręci sama widziałam jednego już kilka razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na osiedlu Świętokrzyskim ostatnio powstało zamieszanie. Jakiś gościu obnaża się i masturbuje. Ktoś coś wie? Ostatnio na spacerach wieczornych z psem zauważyłem gościa-siwy, czarny płaszcz i około 40-stki, kręcił się w pobliżu samochodów zaparkowanych pod klatką. Kiedy mnie zobaczył-oddalił się. Nie był to pierwszy raz kiedy go spotkałem a mieszkańców kojarzę z wyglądu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry