Widok

Uzależnienie od hazardu

Hipnoza u Pana Sakowskiego pomogła mi wyjść z hazardu. Teraz jestem bardzo szczęśliwy, bo wreszcie nie wyrzucam pieniędzy do maszyny czyli w błoto tylko. Byłem już uzależniony od maszyn, żona dała ultimatum więc nie miałem wyjścia poddałem się terapii. Polecam uzależnionym od czegokolwiek bo sam się przekonałem, że terapia w hipnozie daje bardzo dobre rezultaty. Teraz czuje się jak wolny człowiek.
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogólne uwagi

Chyba zbyt dużo tych pozytywów, aby wszystko mogło być prawdziwe. Nawet najlepsze środki czasem zawodzą, a u Pana Rafała nic nie zawodzi, każda terapia jest trafna, to po prostu niemożliwe, nie dajcie się nabrać. Pozdrawiam, Janek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Prawdziwe prawdziwe. Jeśli Pan Rafał jest uznawany w Polsce za jednego z najlepszych terapeutów to o czymś to świadczy. Ja akurat mogę na ten temat się wypowiedzieć bo byłam klientką Pana Rafał i ten fakt potwierdzam. Panie Janie ma Pan również prawo jak najbardziej się wypowiadać, natomiast uważam aby zabierać głos należy coś na ten temat mieć pojęcie i aby człowieka ocenić to trzeba go najpierw poznać. Pozdrawiam Pana.
Krystyna
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku byłam na kilku wizytach u Pana Raafała i bardzo mi pomógł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry