Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioletta Stanek - opinia Swietna , merytoryczna obsluga . Pani Patrucja z oddzialu w Tczewie -...
~Wioletta Stanek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2022

L. Jasińska - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Super szybki kontakt, pomoc na każdym kroku. Miałam...
~L. Jasińska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Irena - opinia wątek zamknięty Miałam okazje skorzystać z usług biura Użlis. Pomagali mi sprzedać moją...
~Irena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Zakup wątek zamknięty Miałem okazję sfinalizować zakup zadłużonej nieruchomości przez firmę Użlis....
~Steffan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Wynajem wątek zamknięty Polecamy firmę, sprawnie pomogła nam załatwić kwestię najmu.
~Gabinet
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Sprzedaż wątek zamknięty Sprzedawałem swoje mieszkanie poprzez Firmę Użlis NIeruchomości, cała...
~Albert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Sprzedaż wątek zamknięty Pan Użlis wyciągnął mnie z dużych tarapatów. Pomógł mi sprzedać moje...
~Albert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Znalezione ładne mieszkanie w ciekawej lokalizacji- polecam wątek zamknięty Agencja znalazła mi ładne mieszkanie w szybkim tempie, załatwiono całą "...
~Ania Rad.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Polecam- profesjonalnie, szybko i rzeczowo. wątek zamknięty Polecam za profesjonalne podejście, szybką reakcję i rzeczową pomoc!
~Waldek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Usługa wątek zamknięty 100% - tyle daje za obsługę dotyczącą sprzedaży mojego domu :)
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Kredyt wątek zamknięty Witam chciałem podsielić się moją refleksją na temat uzyskanego kredytu w...
~T. Skrzypczak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

transakcja sprzedaży domu wątek zamknięty Polecam agencje, sprzedaż poprowadzona perfekcyjnie :)
~Englerd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Działka wątek zamknięty Nie zawiodłam się na tym biurze, znaleźli mi piękną działkę i załatwili...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Chciałem podzielić się opinią na temat sprzedaży mojego mieszkania w Gdańsku....
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Sprzedaż wątek zamknięty Polecam usługi biura Użlis
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Sprzedaż wątek zamknięty Polecam placówkę w Gdańsku, sprzedaż odbyła się błyskawicznie, mimo to że...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Polecam wątek zamknięty Za pośrednictwem biura sprzedawałam mieszkanie w Gdańsku. Transakcja...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Świetna obsługa, dokonały kontakt i współpraca! wątek zamknięty Sprzedawałam mieszkanie za pośrednictwem tego biura i jestem zadowolona z ich...
~Magda Nowak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry