V Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdynia, Arendta Dickmana 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joan - opinia wątek zamknięty Strata czasu na tą szkołę, odradzam bardzo
~Joan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Zle wątek zamknięty Okropna szkola. Najwieksza patologia chyba w trojmiescie. Jedynie dobrze...
~Effy
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2018

Super szkoła wątek zamknięty Polecam serdecznie, fajni ludzie i nauczyciele.
~XYZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Skończyłam piątkę 3 lata temu i polecam wszystkim, którzy planują tam iść....
~absolwentka :)
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2017

polecam wątek zamknięty Szkola bardzo przyjemna, normalni nauczyciele, brak typowej patologii wsrod...
~Ja124
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Ogólnie ok, tylko brakuje dr. Adamczyk wątek zamknięty Szkoła bardzo straciła po zmianie dyrekcji, zostają doceniani nauczyciele,...
~Ruuuda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Dementuje wszelkie negatywne opinie. wątek zamknięty Jak wyżej. Jestem absolwentką tego liceum i po trzech latach nauki nie mogę...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Ona - opinia wątek zamknięty Kilka lat minęło po ukończeniu tej szkoły. Po mnie uczył się tam mój brat a...
~Ona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

Polecam! wątek zamknięty Już jakiś czas temu skończyłam tę szkołę. Miałam opory przed pójściem do...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2010

Szkoła na 5 :) wątek zamknięty Ukończyłam szkołę jakiśczas temu ale to były trzy najlepsze lata mojego życia...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

rewelka wątek zamknięty chodze do tej szkoly dopiero od tego roku ... ale nie wyobrazam sobie teraz...
~uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 grudnia 2007

Polecam :) wątek zamknięty Ukończyłam tę szkołę w tym roku i szczerze mówiąc polecam ją tym, którzy...
~Niunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 listopada 2007

... wątek zamknięty generalnie tylko dwa słowa mozna powiedziec na temat tej szkoły ... : BARDZO...
~miszcz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

Najlepsza szkoła w Gdyni :) wątek zamknięty Nie ma lepszej . Naprawde. Uwierzcie.
~DXRXX
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

moja opinia wątek zamknięty Świetna szkoła! Wyjątkowo mili ludzie, wspaniali nauczyciele (szczególnie...
~ktoś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

wybieram sie tam:) wątek zamknięty po dniach otwartych szkole oceniam na: rewelacyjny:)
~D.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

16

wątków

do góry