Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
magda - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Zmieniłam kilka biur rachunkowych, ponieważ szukałam osób...
~magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Biuro rachunkowe na najwyższym poziomie. Fachowe porady, świetny kontakt oraz...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

iamthestig - opinia wątek zamknięty Obsługa na poziomie. Pani Monika i pan Paweł zawsze pod @ i telefonem....
~iamthestig
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

PitPit - opinia wątek zamknięty Prowadzę JDG. Biuro Virtus pomagało mi od samego początku. Zawsze pod...
~PitPit
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2020

Polecam! Usługi księgowe na wysokim poziomie wątek zamknięty Bardzo pomocna Pani Monika, z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Profesjonalna firma wątek zamknięty Polecam wszystkim biuro rachunkowe VIRTUS. Pani Monika bardzo profesjonalnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Rzetelna firma wątek zamknięty Śmiało mogę polecić to biuro rachunkowe. Usługi są realizowane rzetelnie i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Super biuro i Księgowa :) wątek zamknięty Polecam polecam polecam :) Niezadowolona z poprzedniego biura trafiłam do p....
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Zawsze fachowa i rzetelna pomoc wątek zamknięty Zanim trafiłem do pani Moniki to miałem poważny bałagan w papierach i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług biura kilka razy. Księgowa jest osobą doświadczoną i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

super :) wątek zamknięty Korzystałem z pomocy biura w prowadzeniu ksiąg firmowych. Wszystkie sprawy...
~Michał - Dolce Pera
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Bardzo Kompetentne Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług biura VIRTUS w celu wyprowadzenia powstałych...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Virtus wątek zamknięty Biuro rachunkowe Virtus prowadzone jest przez młodą, ale z dużym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Jasno i rzetelnie wątek zamknięty Skorzystałem z usług biura jakiś czas temu, ponieważ otrzymałem wezwanie z...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry