Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak odpowiedzialnosći i stracony czas wątek zamknięty Niestety nie mogę ocenić jakośći tych drzwi, ponieważ nie dostałam ich w...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Nie można się do niczego przyczepić wątek zamknięty Fajny salon z dużym wyborem drzwi. Miłe i uśmiechnięte panie z obsługi. Przy...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Idealne miejsce na wybór podłóg wątek zamknięty Obsługa bardzo miła profesjonalnym podejście, bardzo pomocna w doborze...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Tragifarsa wątek zamknięty Jestem w szoku że ten sklep jeszcze funkcjonuje. Po złożeniu zamówienia...
~Kobieta lat 50
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty NIE POLECAM! Zakupiliśmy drzwi wraz z montażem. Okres oczekiwania na drzwi to...
~kupujący
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Szczerze odradzam wątek zamknięty Powyższe opinie odnośnie miłej obsługi ewidentne pisane przez właściciela....
~Nigdy więcej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Super Salon wątek zamknięty Salon w pełni zasługuje na pochwałę. Wybór podłóg bardzo szeroki, zostałam...
~Gośka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Adela - opinia wątek zamknięty obsługa bez zarzutów, miła i kompetenta, pomiary bezpłatne bardzo szeroki...
~Adela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Odradzam wątek zamknięty Szczerze odradzam ten salon. O ile do samego produktu nie mam większych...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry