Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Miejsce warte ponownego odwiedzenia razem ze znajomymi. Miła obsługa i dużo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Karol - opinia Jestem bardzo zadowolony, byłem tam razem z dziewczyną. Polecam wszystkim...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Karolina - opinia Sympatyczna i wyluzowana obsługa , gry ciekawe , jak na pierwszy raz wszyscy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Sprzęt po poprzednich klientach nie został zdezynfekowany. Słaba obsługa nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

LUK - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Właściciel wprowadza nieprzyjemną atmosferę, gry się wieszają,...
~LUK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

szymonlyson2@gmail.com - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu. Miła obsuga, która stale się tobą zajmuje. Świetny,...
~szymonlyson2@gmail.com
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Zupełnie nowy wymiar rozrywki ! Przemiła i sympatyczna obsługa, aż chce się...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Filip - opinia wątek zamknięty Miło spędzony czas a pracownicy bardzo wykfalifolikowani i mili
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Byłem tu nie raz. Do kolejnego przyjścia zachęca mnie duży wybór gier. Grałem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Tymek - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi. Miejsce pełne wrażeń...
~Tymek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Znakomite miejsce dla wybrednych! Bardzo uprzejma, giga cierpliwa obsługa,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce jak i obsługa bardzo przesympatyczna. Bardzo fajna zabawa...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

super zabawa i obsługa wątek zamknięty Spędziliśmy w kilka osób w VR cztery godziny w ramach imprezy urodzinowej....
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z oferty urodzinowej w VR STUDIO. Ja i zaproszeni goscie...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Wirtualna rzeczywistość wątek zamknięty Cieszę się ,że w Gdyni powstało VR Studio.Panowie z obsługi pomagają w...
~sulas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Genialne miejsce ! :) wątek zamknięty Pobyt w salonie wirtualnej rzeczywistości jest dobrym pomysłem na spędzenie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Warto spróbować wątek zamknięty Byłem ostatnio ze znajomymi, nie mieliśmy pomysłu co zrobić w weekend,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry