Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedyne takie miejsce! wątek zamknięty Kilka razy zbierałam sie do opisania tego miejsca, jednak nigdy nie starczylo...
~ma_go
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

pizza śmierdziała wątek zamknięty pizza miała tylko trzy składniki, bez mięsa a śmierdziała jakby się cos...
~zaxa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Pyszne pierogi wątek zamknięty Polecam te z głębokiego tłuszczu w chrupiącym cieście. Próbowałem orientalne...
~chapa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

WOW Teraz jest tam pierogarnia wątek zamknięty Pierogarnia ale nie w stylu "kmara". Pierwszy raz jadłam pierogi opiekane na...
~Neexie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

POLECAM! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! :)
~gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

szczera opinia na temat Valdonas wątek zamknięty (...) a co do menu i wystroju .. jedzenie hyyy przecietne bardzo mogłbym...
~miszczu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

opinia wątek zamknięty Klimat restauracji ogólnie jest bardzo fajny. Obsługa strasznie negatywnie...
~gosc
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Aha ;o wątek zamknięty Nie wiem po co samemu oceniać swoją własną "pizzerie", ale każdy kto chociaż...
~mis
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

nie wiem co myslec wątek zamknięty bo na swoja pizze, ktora zamowilem czekam juz 5 miesiecy..
~tt
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

komunia-NIE wątek zamknięty brak organizacji i pojecia o nakryciu stoły duzo by wymieniac
~roman
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Polecam VALDONAS!!! wątek zamknięty polecam naprawdę !- jedzenie znakomite, flaczki poezja!żurek znakomity, i...
~bh
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Pizza 50 cm Marzenie .. Palce lizać !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kupilismy Voucher przez promocje Sweet Deall 50%na50% pizza marzenie 5...
~Piotrek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

PIZZA wątek zamknięty Pizza ogólnie niesmaczna, użyte składniki (ser, wędlina, pieczarki) bardzo...
~Jozin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa. Poza tym jest naprawde tanio....
~Jędrek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Bije na gowe konkurencje wątek zamknięty Jestem studentem i nie chadzam codziennie do lokali ale tam gdybym mógł to...
~degustator piwka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

takiej pizzy szukałam wątek zamknięty Takiej pysznej pizzy szukałam w Gdańsku od długiego czasu. Wreszcie znalazłam...
~Ola - stała klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Byliśmy ostatnio z żoną na obiedzie, pyszne jedzonko, ceny naprawdę...
~M.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Agata - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzonko! : ) Moja ukochana restauracja! : )
~Agata
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

W końcu coś nowego .. wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi pierwszy raz na pizzy w Valdonas i jesteśmy bardzo mile...
~Beatris
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

naprawde polecam wątek zamknięty Do reatauracji zawitalimy cala rodzina... Pierwsze na co zwrocilismy uwage to...
~natalia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

33

wątków

do góry