Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwester - opinia Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam! Namiary na Pana Patryka dostałem z...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2023

Maciej - opinia Nie ważne jaki problem z komputerem za każdym razem po serwisie wszytko smiga...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Agata - opinia Oddałam dość starego laptopa do naprawy, więc nie nastawiałam się, że można...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Daniel - opinia Pomoc w wyborze komponentów do komputera, wyjaśnienie co i jak działa,...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Świetna komunikacja o każdej porze. Profesjonalizm i skuteczność, mój laptop...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Sebastian P. - opinia wątek zamknięty Prawdziwy fachowiec, złota ręka do komputerów. Diagnozuje problem i potrzeby...
~Sebastian P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

macias - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, po raz kolejny korzystałem z pomocy Pana Patryka i...
~macias
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2020

kris - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam !!! profesjonalizm na 5
~kris
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Pan Patryk ok :-) wątek zamknięty super !!! gorąco polecam
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty Kolejny raz miałam przyjemność korzystać z usług firmy VanFisk i kolejny raz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Super fachowiec wątek zamknięty Z usług pana Patryka korzystamy z mężem od dawna Jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Najlepszy fachowiec wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić tą firmę. Zarówno laptop oraz komputer po 4...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Świetny fachowiec wątek zamknięty Rewelacyjna współpraca - wszystko sprawnie, w miłej atmosferze i przede...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

gorąco polecam wątek zamknięty super fachowiec, szybko, tanio, konkretnie
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Firma na 6+ wątek zamknięty Zrobienie stron i wizytówek to dla tej firmy pestka. Kreatywność, jakość i...
~Malex-systemy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Kilkuletnia współpraca wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecić firmę, każdemu kto potrzebuje profesjonalnej...
~Fotimo- fotografia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Jak zwykle niezawodny!!! wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy od lat, zawsze dobrze, zawsze szybko, zawsze...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Profesjonalizm w każdym calu :) wątek zamknięty Oddałam do serwisu mój już przestarzały laptop....., po zbyt intensywnym...
~Izabela M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Fantastyczna wspolpraca wątek zamknięty Strona wykonana bardzo profesjonalnie. Firma zajela sie w pelni realizacja od...
~r.mirowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Warto! wątek zamknięty Serdecznie polecam pana Patryka. Usługa ekspresowa, optymalizacja komputera...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry