Vanity Day Spa

Salony kosmetyczne SPA Salony masażu

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Manicure - tragedia wątek zamknięty Samemu salonowi, obsłudze, wystrojowi i cenie nie mam nic do zarzucenia ale w...
~Gabriel
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Zabieg keratynowego prostowania - Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam zabieg keratynowego prostowania włosów u pani Edyty :) krok...
~Kamila Zadrożna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Profesjonalnie w każdym calu wątek zamknięty Oxybrazja i masaż w wykonaniu Pani Pauliny to czysta przyjemność! Dzięki...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Kosmetyczka P.Paulina wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona przemila atmosfera Pani Paulina bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera i perfekcyjna obsługa. Pani Klaudia jest profesjonalna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam Panią Klaudię - fryzjerkę :) wątek zamknięty Z usług Pani Klaudii korzystałam wielokrotnie i za każdym razem jestem bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

idealne miejsce na relaks wątek zamknięty Do Vanity Day Spa wybrałam się z moją mamą i obie jesteśmy zachwycone świetną...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Polecam!! wątek zamknięty Nie miejcie obaw wybrać się do Vanity Day Spa! Robiłam makijaż permanentny...
~Ilona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Polecam bardzo wątek zamknięty Polecam gorąco najlepsza fryzjerke Edytę. Bardzo dobrze rozumie klienta, jest...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty W pełni profesjonalna obsługa. Pani Edyta doskonale wie czego włosom...
~Sara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

:) wątek zamknięty Byłam ściąć włosy na akcję daj włos i właściwie nie wiedziałam jaką chcę...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Super miejsce! wątek zamknięty Skorzystałam z usługi fryzjerskiej i jestem zachwycona! Pani Edyta jest...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Super fryzjer wątek zamknięty Zdecydowanie polecam fryzjerkę Edytę, wykonuje usługi bez pośpiechu i rutyny,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Daria - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam fryzjerkę Panią Edytę. Z natury mam cienkie i...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Podjalem zdecydowanie najlepsza decyzje wybierajac salon Vanity day spa!...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do świetnego fryzjera. Pani Edyta super ścina i dobrze doradza....
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry