Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ALC - ocena Jak zawsze perfekcyjnie, miła obsługa :)
~ALC
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Zadowolony z usługi - opinia Mega zadowolony. usługa wykonana z największą starannością , w terminie
~Zadowolony z usługi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z powłoki kwarcowej zabezpieczającej lakier nowego...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Varimutos wątek zamknięty Na przykładzie swojego samochodu muszę przyznać, że Chłopaki odwalają kawał...
~W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Rewelacja ! wątek zamknięty Oddałam swój samochód na gruntowne czyszczenie. Kiedy na drugi dzień...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

super myjnia, zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Bardzo starannie i dobrze umyte auto, inne myjnie czesto ida na mase, a auto...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

czyszcznia samochodu, czyszcznie skóry, czyszcznie tapicerki, czyszcznie samochodu gdynia wątek zamknięty Chcesz poczuć ,że twoje auto jest znów nowe przyjedz do varimutos na ul....
~Mariusz_Prezez
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Myjnia I klasa! wątek zamknięty Myjnia w pełni profesjonalna. Obsługa rzeczowa, z wiedzą i doświadczeniem....
~Bart
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Dokładność wątek zamknięty Jestem zaskoczona idealnością wykonanej pracy. Oddałam samochód do...
~ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Audi - opinia wątek zamknięty Myjka pierwsza klasa. Będę na pewno wracał.
~Audi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Zdecydowanie najlepszy wybór !! POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza myjnia w okolicy. Jeździłem już po wielu ale ta...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Wszystkim gorąco polecam! wątek zamknięty Dziś miałem okazję zostawić swoje autko na kompleksowe mycie i czyszczenie....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Auto jak nowe wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kompleksowego przygotowania auta do letnich...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Solidnie wyczyszczony samochód, ceny ok, miła obsługa
~Automaniak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry