Vectra

Telewizja kablowa Dostawcy internetu

Gdynia, al. Zwycięstwa 253

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Vectra według mnie jest jak najbardziej ok wątek zamknięty Jestem ich klientem od jakiegoś roku, jednak nie mogę powiedzieć że nie...
~DariuszSerk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

porażka!!! wątek zamknięty Odradzam wszystkim usługi w Vectrze. Z VECTRĄ prawie w sądzie się spotkałam,...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Odradzam ! wątek zamknięty Tragedia, poza przyzwoitą ceną nie polecam i stanowczo odradzam ! Zaczęło się...
~lucky
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Internet wątek zamknięty Odradzam. Od prawie 3 miesiecy , w rejonie Gdansk/Morena/Jasien jest problem...
~karolek123e
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

ŻENADA wątek zamknięty Nigdy więcej vectry !!!Niekompetentni pracownicy na infolinii odsylajacy od...
~Jack232
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Odradzam firmę Vectra, ciągłe awarie i przerwy w dostępie do usług wątek zamknięty Od kiedy przejęli firmę Biall-net na Morenie z dostępem do internetu zaczęły...
~Michał
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Kompromitacja - trzymać się z daleka wątek zamknięty Miałem dwa podejścia do tej "firmy": 1. Poinformowałem przez telefon, że mam...
~Marcin
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Gdansk Nowy Port awaria w Pt wątek zamknięty ponownie awaria wystąpiła w PT pod koniec dnia, i info że zostanie usunięta w...
~AdrianK
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

UWAGA! Unikaj VECTRY!!! PORAŻKA!!! wątek zamknięty HAHAHA!!! po prostu MASAKRA!!! dlaczego korzystam z "usług" o ile tak to...
~NIEZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

ciągły problem z dostępem do iinternetu wątek zamknięty powtarzające się problemy z dostępem do internetu i jakość obsługi Klienta,...
~usługa Sopot
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2016

opinia wątek zamknięty Miałem krótkie przerwy w internecie, zgłosiłem tel. po 2 godzinach przyjechao...
~costa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Zbiór pomyłek i niekomepetencji wątek zamknięty Ogólnie tragedia. poczynając od "monterów"jeden tylko był profesjonalny, inni...
~zioolo
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Vectra w S.M. Bałtyk wątek zamknięty Zwracam się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat usług...
~Mex
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Nikomu nie życzę kontaktów i usług Vectry wątek zamknięty Odradzam, od ponad roku nic się nie zmienia na lepsze Wytrzymaliśmy rok z...
~Li
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Internet vectra, z którym niestety różnie bywa i dyplomatyczne odpowiedzi vectra na zgłaszane reklamacje. Żenada wątek zamknięty To co w tej firmie się wyprawia, to więcej niż skandal. Sprzedaż łączy od...
~yerey
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Awaria Vectry odcięła klientów od telewizji i internetu wątek zamknięty Sylwester z Dwójką, Polsatem czy TVN? Wrocławscy klienci popularnej sieci...
~Vectra Dział Pomocy Technicznej
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

REKLAMACJA wątek zamknięty Ze względu na nieprawidłowe działanie TVN, HD I EUROSPORT - (wyskakuje...
~Sikora Stanisław
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

jeszcze nie narzekam, choć są pierwsze sygnały że nie jest dobrze wątek zamknięty Niestety moje osiedle zostało w całości sprzedane Vectrze przez starego...
~fakty nie slowa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Skandaliczna obsługa - UWAGA NA VECTRE wątek zamknięty 7 Pażdziernika zgłaszałem pierwszą awarie telewizji i myślałem, że po paru...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Banda chamskich oszustów wątek zamknięty Początek był ok, ale po jakimś czasie... internet zrywa kilka razy dziennie...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry