Widok

Vela Park Rumia Loker

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rzeczowy deweloper.Kompetentny i zorientowany na nabywce. Buduje zgodnie z harmonogramem,
Apartament kupila moja narzeczona, po czym przestala nia byc...-;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 35

A gdzie na tym osiedlu są apartamenty????
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcę zakupić mieszkanie w Vela Park Rumia.Czy po oddaniu przez developera lokalu mieszkalnego jest dużo usterek?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może usterek nie ma zbyt wiele ale zanim kupicie tam mieszkaniee polecam zobaczyć na własne oczy jaki jest tam syf.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja. Bałagan straszny. Nawet na parkingu dla mieszkańców zrobili sobie magazyn kostki. Pierwszy raz coś takiego widzę. Mieszkańcy nie powinni mieć dostępu do materiałów budowlanych. Budowa nie jest ogrodzona. Dzieci mogą się bawić w wykopach. Ciekawe co na to Nadzór Budowlany.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynki oddane do użytku a teren zewnętrzy to wielki plac budowy. Potwierdzam bałagan straszny. Nawet studzienka teletechniczna znajdująca sie w chodniku jest zarwana. Strach tam chodzić.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem tam mieszkanie na wynajem. Do tego nadaje się idealnie. Budynki wykonane budżetowo. Dla siebie bym tego nie kupił.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie sobie spokój z tym osiedlem. Są w Rumi ładniejsze osiedla. Lepiej wykonane. Oddane są 3 budynki a na parkingu dalej wygląda jak na placu budowy. Wzorem jest osiedle Novum przy Kosynierów. Zakupiłem tam mieszkanie i jestem bardzo zadowolony. Szkoda pieniędzy na Vela Park.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam na tym osiedlu mieszkanie i teraz wiem że popełniłam błąd. Też zastanawiałam się nad Novum ale coś mnie podkusiło i trzaba mieszkanie sprzedać.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też sprzedałem to coś mieszkanio-podobnego. Budynki z kartonu. Aż dziw, że to jeszcze stoi. Kierownik budowy, który zachowuje się jak władca świata bo ma okulary na kasku nie interesuje się niczym. Jaki kierownik taka budowa. U mnie pracowałby 5 min. i na bruk. Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie obrażaj kierowników. To jest zwykły cymbał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe osiedle to jakiś projekt bubel. Kto to projektował chyba oblał egzamin.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Słaba jakość wykonania. Na reklamacje nie reagują. Loker- kup i płacz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako jeszcze mieszkaniec tego czegoś omyłkowo nazywanego osiedlem nie polecam. Potwierdzam wcześniejsze opinie,że budynki i całe osiedle to jakiś żart. Materiały oraz wykonanie budżetowe. Oby taniej. Świeża sprawa. Zalewa nas z kanalizacji deszczowej. Źle wykonana. Zastanówcie się czy chcecie tutaj mieszkać. Szkoda nerwów i pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry