Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Króliczek ;) wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta , jestem bardzo zadowolony ;) Bardzo...
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

jedyne takie studio wątek zamknięty Robiłem u nich tatuaż i naprawdę widać profesjonalizm od samego wejścia ....
~Suli AFT
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

:) wątek zamknięty Domowa atmosfera i wszystko ok :) dzięki za rybki :)
~Wojtas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

polecam wątek zamknięty atmosfera, klimat z*******y, godne polecenia, jak troche odpoczne po...
~rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Jedyne takie studio !! wątek zamknięty Zrobiłam u Michała swój pierwszy tatuaż, niepowtarzalna atmosfera, już od...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Jedyna taka pracownia tatuażu w Gdyni wątek zamknięty Artyści, którzy swoją sztukę przenoszą na ciało. Atmosfera jak w domu, pyszna...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

:-) wątek zamknięty Kontakt szybki. Uwagi i propozycje bardzo trafne i przydatne. Miejsce i...
~Wera
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Jedyne i niepowtarzalne :) wątek zamknięty Świetna atmosfera, artystyczny klimat którego autorem jest Michał, choć sam...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Studio jedyne w swoim rodzaju wątek zamknięty Bardzo fajne studio o niebanalnym wystroju i klimacie, które stworzone...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Agnieszka wątek zamknięty Bardzo fajne studio o niebanalnym wystroju i klimacie, które stworzone...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Doskonałe klimatyczne miejsce wątek zamknięty Pracowia Tatuażu VELES to doskonałe, jedyne w swoim rodzaju miejsce. Klimat...
~Anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry