Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - ocena Paweł Leszczyński verre home Pan Paweł Jest rzetelny i pracowity. Pan...
~Marek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Łukasz G. - ocena Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Verre Home, szczególnie z...
~Łukasz G.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Marek - ocena Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła Leszczyńskiego jako pośrednika do...
~Marek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Grzegorz - opinia Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Pan Mirosław Furtak cierpliwie...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Roman - opinia Bardzo dobra komunikacja, fachowa obsługa, polecam i dziękuję Panu Ryszardowi...
~Roman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Julianna - opinia Miałam przyjemność współpracy przy kupnie mieszkania z panem Pawłem...
~Julianna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Piotr Ostoja - opinia Pan Rafał Żurawski jest uprzejmy, kontaktowy, profesjonalny i skuteczny w...
~Piotr Ostoja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Ewa Radzieńska - opinia Bardzo profesjonalna obsługa, super skuteczna, już po 1,5 miesiąca mieszkanie...
~Ewa Radzieńska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Michał - opinia Profesjonalne podejście do klienta i doskonały szybki kontakt. Polecam tą firmę
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Michał - opinia Wspaniała obsługa, wszystko zostało załatwione w błyskawicznym tempie. Polecam!
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2022

Julita - opinia Bardzo dobry kontakt. Fachowo i konkretnie .
~Julita
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Aliaksandr - opinia Dobry fachowiec znający się na swojej robocie.
~Aliaksandr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Dominika - opinia Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem Leszczyńskim , który...
~Dominika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Anna Czarnecka - opinia Bardzo przyjemna wspolpraca. Pelen profesjonalizm i zaangazowanie. Serdecznie...
~Anna Czarnecka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2022

Arkadiusz Wiśniewski - opinia Agencja Verre Home wywiązała się z umowy w 100%. Szczególnie jestem bardzo...
~Arkadiusz Wiśniewski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

Bart - opinia Moj przypadek pokazal jak swietnie firma radzi sobie ze wsparciem nietypowych...
~Bart
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Dagmara - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystac z pomocy uczciwego i pewnego biura VerreHome....
~Dagmara
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Anka Olińska - opinia wątek zamknięty Pan Rafał Żurawski okazał siębardzo profesjoalnym agentem,nie tylko...
~Anka Olińska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Marianna - opinia wątek zamknięty Szczególne podziękowania dla Pana Pawła Leszczyńskiego, który zajął się...
~Marianna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Jarek Bellwon - opinia wątek zamknięty W pełni profesjonalna i pomocna obsługa klienta
~Jarek Bellwon
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry