Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat super specjaliści,
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 21 marca 2024

Monika Jaskulska - opinia Bardzo profesjonalna obsługa, miłe panie weterynarz z cudownym podejściem do...
~Monika Jaskulska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Krystyna z Farka - opinia Bardzo miłe panie weterynarz.Chodze z moja Farką od paru lat.Za każdym razem...
~Krystyna z Farka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 czerwca 2022

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Niesamowite panie lekarki, kompetentne i delikatne wobec zwierząt. Ceny...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2021

wolontariusz fundacji - opinia wątek zamknięty Przychodnię znam od 4 lat. Doktor Sylwana jest bardzo kompetentnym lekarzem....
~wolontariusz fundacji
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Znakomita przychodnia. Pani Sylwana ma ogromne serce do zwierząt. Zawsze z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Lekarz rodzinny ;) wątek zamknięty Lekarki w Vet Centrum znają swoich pacjentów, słuchają problemów i obaw...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Zaangażowane. wątek zamknięty Na lepszego weterynarza nie mogłam trafić. Ba, nawet na dwie przesympatyczne...
~Fiona & Rektor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Niestety wątek zamknięty Niestety, ale w naszym przypadku historia nie zakonczyła sie pozytywnie....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Najlepsi wątek zamknięty Już dwukrotnie uratowali moją sunię Kaję bo było z nią krucho, w dodatku jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Dr Eliza wątek zamknięty Bardzo skrupulatna lekarka, nie lekceważy żadnych objawów - szuka, sprawdza i...
~Ajka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Świetna obsługa oraz atmosfera! wątek zamknięty Bardzo doceniamy z Dżekim miła atmosferę panującą w Przychodni. Panie doktor...
~Dżekisek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Pelen szok - cenowy wątek zamknięty W dniu dzisiejszym w trybie mega pilnym trafilem do tego gabinetu....
~robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Mogę szczerze polecić tę klinikę i pracujących tam lekarzy. Jeśli szukacie...
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem dumną posiadaczką owczarka niemieckiego,który ma 10 lat i ze względu...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Najlepszy adres w Gdyni wątek zamknięty Mam 7 letnią suczkę beagla. Rok temu suczce na skutek dysplazji wyskoczyły 2...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Vet Centrum wątek zamknięty Dr. Rogalska świetny fachowiec - szczerze polecam.
~zeplet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry