Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - ocena Weterynarz Szymon Moniuszko bezczelny lekarz,chamski, specyficzny. Wizyta u...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 czerwca 2024

Dorota D. - ocena Jeśli ktoś dał 1 gwiazdkę to chcę wierzyć że omsknął mu się palec i dajcie mi...
~Dorota D.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2023

Natallia - ocena Przeprowadzono badania krwi i moczu kota. Z nieznanych powodów testy były...
~Natallia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 października 2023

Sebastian - opinia Weterynarz z powołania. Dają radę z trudnymi przypadkami. Podejście do...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Luna - opinia Doceniam wiedzę Pani Weterynarz, jej empatię w stosunku do zwierząt i...
~Luna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Kasia z Bajeczką - opinia wątek zamknięty Przemiła Pani Weterynarz, dobre podejście do zwierząt- mój piesio w końcu...
~Kasia z Bajeczką
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2022

Robert i Grzyb - opinia wątek zamknięty Wspaniale miejsce, bardzo cenimy z psem grzybem
~Robert i Grzyb
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Najlepsi w okolicy. Każdy trudniejszy przypadek, z którym przyszłam, był...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty W czasie całego procesu leczenia mojego pieska nie mam żadnych zastrzeżeń ,...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Sebcio 77 - opinia wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń ani tez powodu , aby nie ocenić całkształtu bardzo pozytywnie
~Sebcio 77
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2021

Wera - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług dr Sary Słaby od dawna. Wielokrotnie ratowała moje koty z...
~Wera
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Przyszliśmy z jednym kotem z poważnymi komplikacjami po kastracji i drugim...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2021

Aleksandra i Szara - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca mojego i mojej Szarej . Pani Sara ma ogromną wiedzę i...
~Aleksandra i Szara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry