Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gaba2007 - opinia Generalnie byłam w zeszłym roku (2022) i wszystko mi się podobało. W tym roku...
~gaba2007
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2023

Kacper - opinia Bardzo podobały mi się obozy w 2022. Brałem udział w obozie sportów wodnych i...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Tomasz Czech - opinia Koszmarna organizacja, obóz z psem z jakiego korzystała córka, szkoda słów -...
~Tomasz Czech
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

rybka - opinia ekstra i kropeczka bede tu przyjezdzac co rok :)
~rybka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Byłem na obozie w tym roku na samym początku wakacji. Było super, kadra miła...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Polecam wątek zamknięty Jestem w stanie polecić tą firmę ze względu profesjonalizmu, jaki prezentują....
~kartos
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Jestem zadowolona. Skorzystałam z usług firmy wątek zamknięty Dzieci wróciły uradowane. W sezonie 2019 córka jedzie na 2 turnusy z młodszym...
~renatadabrowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Firma godna zaufania. wątek zamknięty Jak najbardziej polecam firmę Viacamp. Oferta zgodne z opisem, pomoc w...
~Łukasz 1988
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Jestem zadowolony z Viacamp wątek zamknięty Spędziłem na obozie młodzieżowym Viacamp 3 turnusy pierwszy na obozie...
~Marek Malawski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

POLECAM wątek zamknięty Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku ;)
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Dzieci wróciły zadowolone wątek zamknięty Dzieciaki wróciły zadowolone, zapowiedziały, ze za rok jadą ponownie....
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

oboz paintballowo quadowy polecam wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z usług tej firmy i szczerze powiem, jestem...
~magdalena_63z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Polecam obozy letnie i kolonie młodzieżowe viacamp! - Mazury 2017 wątek zamknięty byłam w te wakacje na mazurach z viacamp i wspominam pobyt bardzo przyjemnie,...
~Vanilla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Sprawdziłem, polecam. wątek zamknięty Miałem okazję skorzystać z usług firmy Viacamp.pl i jestem miłe zaskoczony....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Serdecznie polecam obozy młodzieżowe tego biura! wątek zamknięty Mam przyjemność polecić obozy młodzieżowe tego biura. Kadra na wysokim...
~GrayżynaWerna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Interesująca oraz ciekawa oferta ViaCamp. wątek zamknięty Szczerze zaciekawiła mnie oferta tej firmy, bardzo ładna i schludna strona...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Obozy na 6 z plusem wątek zamknięty Jak najbardziej wszystkim polecam obozy Viacamp! Profesjonalna kadra z dużym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Najlepsze obozy młodzieżowe na Mazurach wątek zamknięty Myślę,że sprzętem,zaangażowaniem,i pozytywnymi osobami w kadrze,żaden obóz im...
~Paul
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Super obozy i miejscowość wątek zamknięty Świetna miejscowość, Mazury, cisza, spokój, idealne miejsce na obozy. Super...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry