Vica

Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jana Uphagena 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia Zawsze pysznie i w przyjaznej atmosferze. Polecam gorąco! i zaraz zamawiam...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Wspaniała firma wątek zamknięty Jedzenie najwyższej klasy. Wspaniałe smaki, świeże, bez konserwantów i...
~Magda Michalak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Super, polecam! wątek zamknięty Super obsługa, smaczne jedzenie i fajne, nowoczesne rozwiązania. Moi goście...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

najlepszy catering w trójmieście wątek zamknięty Najlepszy catering w trójmieście, pyszne jedzenie podane w nowoczesnym...
~Kasia
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2009

Najwyższy poziom ! wątek zamknięty Korzystaliśmy z wielu firm Cateringowych, ale tylko Vica spełnia Nasze...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Podpisuje się pod 6tką gdyż... wątek zamknięty VICA Catering to firma z którą współpracujemy od lat. Ostatnio natknęło mnie...
~Paweł Radomir
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Polecam wątek zamknięty Przepyszne jedzenie serwowane w nowoczesny sposób. Zdecydowanie polecam!
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Zawsze świeże! wątek zamknięty Jedzenie zawsze podane z gustem w nietuzinkowej aranżacji i ciekawym...
~Marczi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

rewelacja wątek zamknięty zamówiliśmy jedzenie na 18tkę córki - rewelacja- bardzo rozbudowane menu,...
~Endriu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Super jedzenie w dobrej cenie i obsługa, rewelacja, polecam !!!
~narkfed
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

smacznego wątek zamknięty Polecam. Profesjonalnie, smacznie. Przyjemność nie tylko dla podniebienia ale...
~ramina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Arcydzieło kulinarne tak moge opisać jedzenie z Vica catering Zamawiałam...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Faworki wątek zamknięty Po prostu boskie:) Jadłam ostatnio faworki zakupione w VICA i jestem nimi...
~Renia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Chrzciny córeczki wątek zamknięty Świetnie zorganizowane przyjęcie na chrzciny córeczki. Przesympatyczna i...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Wysmienite jedzenie na kolację firmową, jak i domowe przyjęcie wątek zamknięty Kilkunastokrotnie korzystałem z usług tej firmy. Firmę charakteryzuje dbałość...
~Sic!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług firmy Vica po raz kolejny i tym razem nie mogę...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

bardzo dobra forma, miła obsługa, super smak wątek zamknięty wszystko z dużą klasą, smaczne zarówno proste jak i wyszukane dania. Pięknie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

17

wątków

do góry