Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sieciech - opinia wątek zamknięty Aby dostać się na 32 piętro trzeba przejść kontrolę jak na lotnisku,wjazd...
~sieciech
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2022

MI - opinia wątek zamknięty Klimat dziwny. Pomimo rezerwacji musieliśmy zapłacić za "widok" co uważam za...
~MI
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Michu - opinia wątek zamknięty Super miejsce i świetny widok na trójmiasto
~Michu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Sławomir - opinia wątek zamknięty Wybrałem się do Vidokówki żeby sprawdzić te wszystkie "ach i ech"...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Marcin z rodziną - opinia wątek zamknięty Wrażenia niesamowite. Nie ma drugiego takiego miejsca. Zorganizowane tam...
~Marcin z rodziną
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Gość - opinia wątek zamknięty Po wejściu do lokalu od razu rzuca się w oczy przepiękny widok. Przemiła...
~Gość
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Byliśmy ostatnio w restauracji, która zachwyciła nas nie tylko smakami ale i...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

MT - opinia wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie, piękny widok na Gdańsk, dobre jedzenie,...
~MT
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Zadowolona - opinia wątek zamknięty Super miejsce, wspaniałe widoki , smakowite jedzenie : to jest moje miejsce w...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

kanclerz - opinia wątek zamknięty Odwiedzałem Vidokówkę podczas wizyty na tarasie widokowym. Świetna sprawa....
~kanclerz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Ciekawe miejsce, smaczna kuchnia, piękne wnętrza. Jadłam pizzę i piłam...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry