Villa Angela

Pensjonaty, wille Restauracje

Gdańsk, Ludwika van Beethovena 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo zadowolona!! wątek zamknięty Organizowałam swoje 30 urodziny. Pani Monika okazała się nieoceniona przy...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Super Apartament wątek zamknięty Polecam szczerze, byłem w wielu miejscach ten zasługuje na najwyższą ocenę,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Solenizant - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ceniącym dobra kuchnie i profesjonalna obsługę w kameralnym...
~Solenizant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Impreza rodzinna wątek zamknięty Bardzo fajne, kameralne miejsce, miły wystrój, ładne dekoracje. Jedzenie ok,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Chrzest Corki wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z restauracji w Villi Angela w dniu Chrztu Mojej...
~Agnese
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Nie polecam... wątek zamknięty Byliśmy tam stałymi gośćmi, dwa razy w roku. W tym roku jednak postanowiliśmy...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

komunia 2016 wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się wyprawić I komunię naszej córki i nie żałujemy!! Bardzo...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Miałam okazję organizować w restauracji Villa Angela przyjęcie urodzinowe....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Komunia 2015 wątek zamknięty Przyjęcie komunijne wypadło wyśmienicie , wspaniałe potrawy miła i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Przyjecie weselne z chrzcinami wątek zamknięty Idealne miejsce na zorganizowanie niedużego przyjęcia. Na naszym było 30 osób...
~Nowożeńcy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Super miejsce, super jedzenie, super obsługa wątek zamknięty Wybrałam tę restaurację na zorganizowanie imprezy okolicznościowej i nie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Przyjecie slubne wątek zamknięty Hotel z nieduza restauracja. Organizowalismy przyjecie weselne na 30 osob,...
~Ewa i Jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Świetne miejsce wątek zamknięty Maiłam okazję urządzić swoje n-te urodziny: jedzenie bardzo smaczne, a załoga...
~Terka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

warto pójść wątek zamknięty Tydzień temu po raz drugi skorzystałam z restauracji aby wyprawić imprezę...
~karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

chrzciny w restauracji Villa Angela wątek zamknięty Mila atmosfera, bardzo dobry i rzeczowy kontakt przy organizacji...
~ula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Komunia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam restaurację Villa Angela!! Przemiła, czujna i dyskretna...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Obiad poślubny dla rodziny - godne polecenia. wątek zamknięty W maju 2013 zorganizowaliśmy w Villa Angela obiad poślubny dla około 40 osób....
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Mariusz - opinia wątek zamknięty tutaj bawiłem się na swoim weselu:),było wesoło,wpadamy tu z żoną na kawę lub...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Tomasz Szczecin - opinia wątek zamknięty Pensjonat godny polecenia. Profesjonalna obsługa, począwszy od recepcji,...
~Tomasz Szczecin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Serdecznie polecamy Restaurację w Villi Angela wątek zamknięty Chciałabym podziękować za bardzo przyjemną obsługę przy uroczystości...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry