Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K. L - ocena Kiepskie śniadanie za 50 zl, słychać pociągi, woda pod prysznicem letnia,...
~K. L
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Bartosz - opinia wątek zamknięty pobyt lutowy rewelacja, pani w recepcji przemiła ,pełen profesjonalizm,...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Miejsce pełne uroku wątek zamknięty Miejsce pełne uroku. Pobyt tam był dla mnie i dla żony bardzo przyjemny....
~Radek P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Po prostu pięknie!!! wątek zamknięty Willa Antonina to urocze miejsce ze wspanialym personelem. Nasza decyzja na...
~Martyna & Alex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Poprostu pieknie!!! wątek zamknięty Willa Antonina to urocze miejsce ze wspanialym personelem. Nasza decyzja na...
~Martyna & Alex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

opinia o weselu w VILLA ANTONINA SOPOT - OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM wątek zamknięty Miałam okazję być kilka dni temu na weselu w Villi Antoninie. Chciałam się...
~Kinga
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Wesele jak z Bajki wątek zamknięty Nasze wesele odbylo sie 6.09.14 w Villi Antonina. Przepiekna i urocza Villa w...
~Eva
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Wesele czerwiec 2014 wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela, przede wszystkim BARDZO wysoka jakość...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

komunia wątek zamknięty 18 maja 2014 mieliśmy komunię syna, obiad w Antoninie.Było Super.Jakość...
~robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

fantastyczne przyjęcie weselne! wątek zamknięty Villa Antonina to idealne miejsce na przyjęcie weselne. Wspaniała...
~Weronika i Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Chrzciny - Antonina wątek zamknięty Przyjęcie z okazji chrzcin mojej córeczki było bardzo udane. Kameralna,...
~Ania i Błażej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

WSPANIAŁE WESELE W VILLI ANTONINIE wątek zamknięty Polecamy wspaniałe miejsce na celebrowanie wyjątkowych chwil: ślubów, chrzcin...
~Para Młoda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

VILLA ANTONINA WESELE NASZYCH MARZEŃ - TAK BYŁO 10.08.2013 wątek zamknięty Nasz obiad weselny odbył się 10 sierpnia 2013 roku. Poszukiwalismy...
~Kasia i Grzegorz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

villa antonina wesele opinia POLECAM wątek zamknięty serdecznie polecam villa antonina bylam tam na weselu i bylo super. pyszne...
~tamara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

wesele Villa Antonina Sopot - bajkowe miejsce wątek zamknięty Trzy tygodnie temu byłam na weselu w tym małym hotelu (o którego istnieniu...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Super kolacja wątek zamknięty Bardzo smacznie; wykupiłam romacntyczną kolację z GROUPON i byliśmy z meżem...
~agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Jestem za :) wątek zamknięty Piękny wystrój wnętrz, bardzo klimatyczne miejsce, czułam się tak jak w...
~anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Szkoda, że takich miejsc w Sopocie i na Pomorzu jest mniej! Bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

REWELACJA!!!! wątek zamknięty Pyyyyycha! Super restauracja. Znajomi polecili nam ta restauracje jako nowe...
~Milena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Romantyczna Kolacja w Antoninie wątek zamknięty Byłam na romantycznej kolacji w Villa Antonina w walentynki na kuponie Citeam...
~Ania i Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry