Villa Palladium

Pensjonaty, wille

Gdańsk, Józefa Czyżewskiego 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gorąco polecam wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z restauracji w Villi. Byłam bardzo zadowolona z...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Majówka 2014 wątek zamknięty Witam , spędziłem razem z rodziną majówke w tym miejscu i szczerze polecam ,...
~Tomek Z
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Uroczysty obiad po pogrzebie wątek zamknięty Dnia 13.04.2014 ustalalam z pracownikiem hotelu, Panem Rafalem szczegoly...
~Jolanta Kąkol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

REWELACJA !!! wątek zamknięty Wspaniały lokal, profesjonalna obsługa, elegancki wystrój. Reasumując...
~wdzięczni klienci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Idealne miejsce na wesele wątek zamknięty Zorganizowaliśmy tu wesele w kwietniu i wyszło rewelacyjnie, goście byli...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Numer 1 w Gdańsku wątek zamknięty Chylimy czoła przed profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i wspaniałym...
~Iza i Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Celująco wątek zamknięty Nasze sobotnie wesele wypadło celująco, obsługa sympatyczna i bardzo nam...
~J & M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Idealna na wesela wątek zamknięty Mimo niepozornej wielkości, villa jest idealnym miejscem na wesela. Sale...
~D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Najlepsza sala weselna w Trójmieście! wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni samym miejscem oraz ludzi, z którymi współpracowaliśmy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty ceny mogłyby być niższe, ale i tak nie jest źle w porównaniu z innymi takimi...
~Mimi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

wspaniałe wesele wątek zamknięty Mieliśmy ogromną radość organizować wesele w Villi Palladium. Już od początku...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Na początek kilka słów o bardziej przyziemnych rzeczach: świetna, bardzo miła...
~B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

świetna organizacja - uśmiechnięta obsługa wątek zamknięty organizowałam tu komunię syna, dzięki p. Danusi można zorganizowac ją w taki...
~bea69
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

wesele wątek zamknięty naprawdę super, dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy, jedzenie bardzo smaczne,...
~Marta i Przemek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2011

2011-08-13 Wesele marzeń!!!! wątek zamknięty Witam, Wczoraj mieliśmy nasze wesele. Oranizacaja, sala, wysrój, jedzenie...
~MŁODA PARA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

uczta dla podniebienia wątek zamknięty Kupiłam kupony na Gruponie do tej restauracji gdyż zaciekawiło mnie oferowane...
~Beti
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

REWELACJA, SUPER, GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Byłam parę razy jedzenie bardzo smaczne i oryginalne.Miiła obsługa, wystrój...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

O Hotelu słów kilka wątek zamknięty Villa bardzo ciekawa, widać już od samego wejścia, że o podwyższonym...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

smacznie ale... wątek zamknięty ...nic nie zmieni tego, że jest to restauracja hotelowa (z wejściem przez...
~KJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Porażka jak można odmówić przyjęcia gości do hotelu wątek zamknięty Witam Czytam z sympatią opinie na temat państwa hotelu podzielam opinie moich...
~Angelika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

27

wątków

do góry