Restauracja Vinegre

Restauracje

Gdynia, Zawiszy Czarnego 1B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucy - opinia Nie wiem, co się stało z tą restauracją - kiedyś fajna, smaczna knajpka....
~Lucy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Beata - opinia Szanowni państwo ostatnimi czasy byłam kilkakrotnie w restauracji Vinegre i...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

paolo - opinia wątek zamknięty szanowni Państwo, to knajpa gdzie ewidentnie jest przerost formy nad treścią...
~paolo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Kolacja ze znajomymi wątek zamknięty Genialne jedzenie!!! sałatka z burakiem i musem z awokado cudowna!!...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Nigdy więcej wątek zamknięty Jedzenie obrzydliwie, tatar przyrządzony chyba przez abnegata zamkowego,...
~Hwnryka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Katastrofa odradzam wątek zamknięty Potrawy, totalnie niedoprawione, karta bardzo słaba. Ceny to jest po prostu...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

chrzciny na 12 osób + 3 małych dzieci wątek zamknięty Organizowaliśmy Chrzciny na 12 dorosłych osób oraz dwójkę dzieci Kontakt z...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Rocznica z widokiem na morze wątek zamknięty Świętowałam w restauracji ostatnio pierwsza rocznice ślubu i zależało mi na...
~Zakochana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Niestety średnio wątek zamknięty Wystrój w środku lokalu super, ogródek na zewnątrz zwykły, widok na morze...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Nieprztyjemna sytaucja wątek zamknięty Trafiłam do Restauracji (zresztą nie po raz pierwszy) przed godziną 22.00 -...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Rewelacyjna Restauracja do której na pewno wrócę wątek zamknięty W restauracji skosztowałem przepyszny żurek, który w połączeniu z grzybami...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Wszystko na tak :) Klimat, widok, jedzenie. Polecam!
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Skorzystaliśmy wczoraj w trójkę z usług restauracji. Jedyne co można...
~Macias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Gorąco polecam restaurację Vinegre wątek zamknięty Z siostrą zarezerwowałyśmy stolik na rocznicę ślubu naszych rodziców....
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Wielkie "Ale" wątek zamknięty Zarezerwowałam stolik na dwie osoby, ponieważ bardzo zależało mi żeby ten...
~Miłka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Miło, pięknie i smacznie! wątek zamknięty Zupełnie nie wiem na jakiej podstawie wystawiane są te negatywne opinie. Za...
~Wierna fanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Szok wątek zamknięty Witam serdecznie, Jestem zszokowany istniejącymi opiniami. Nigdy nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Gościłam Vinegre di Rucola z mężem w niedzielę i jestem bardzo zadwolona z...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Witam, Zmiana diametralna! Kiedyś obsługa super, przyjaźnie nastawiona do...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Tragiczna obsługa restauracji wątek zamknięty Nie wiem jak w dzisiejszych czasach tak dużej konkurencji wśród restauracji,...
~martyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry