Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super gabinet wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których z korzystałam w...
~alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Najlepszy gabinet w Gdańsku! wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom usługi kosmetyczne w salonie Viola Studio....
~Magdalena Angielska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Wypełnianie ust wątek zamknięty Za namową koleżanek, które już korzystają z usług gabinetu dałam się...
~Danusia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Manicure - niestety obiecanki cacanki :) wątek zamknięty Pierwsze wrażenie - przyjemne, schludne miejsce. Zdecydowałam się na najpierw...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Świetny zabieg, zadowolona klientka, super miejsce! wątek zamknięty Zabiegi V6+ są świetnie i polecam je w połączeniu z dietą. Na pewno będę je...
~Elizka W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Przekłuwanie uszu wątek zamknięty Przemiła, profesjonalna obsługa, dobra cena za usługę, czysto. Panie...
~e.t
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Przyjemny, miły gabinet i bardzo fajna obsługa:) wątek zamknięty Jestem klientką od maja i wykupiłam serię zabiegów na ciało. Już po pierwszej...
~Magdalena Cielecka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Super makijaż permanentny! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z makijażu wykonanego przez Panią Paulę,usta bardzo...
~Katarzyna Wojciechowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam. wątek zamknięty Do gabinetu trafilam przez ogloszenie.Manicure i pedicure hybrydowy wykonany...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów wyszczuplających. Bardzo profesjonale podejście, miła...
~Jagna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Pozytywnie wątek zamknięty Byłam na zabiegach wyszczuplających i jestem zadowolona. Indywidualne...
~Eliza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Bardzo fajny salon wątek zamknięty skorzystałam z usług tego gabinetu ponieważ jest w moim sąsiedztwie i jestem...
~Monika T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

polecam:) wątek zamknięty Polecam gabinet a szczególnie manicure hybrydowy shellac! Bardzo miłe Panie,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Fajny salon, nowo otwarty więc dużo promocji. wątek zamknięty Trafiłam na promocje z portalu trójmiasto.pl. więc za hybryde zapłaciłam...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry