Vision Express

Salony optyczne Okuliści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Vision Express wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi w salonie optycznym Vision Express...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Historia jednej pary okularów. wątek zamknięty Ekspres vision Galeria Bałtycka. Dobrano mi szkła progresywne i oprawki....
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Neverending story wątek zamknięty Korzystałam z Vision Express od 12 lat i zakończę po tej przygodzie. Szkła...
~Andy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

dla osób pierwszy raz kupujących samodzielnie wątek zamknięty Szczerze, najprawdopodobniej była to moja ostania wizyta tam, obsługa raczej...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Polecam ale... wątek zamknięty Polecam salon, ceny szkieł są w miarę przystępne. Z cena oprawek bywa...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Tragiczna Obsluga !!! Nie polecam !!! wątek zamknięty SKANDAL !!! Obsluga w tym sklepie to tragedia :( Kompletny brak...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Te ich promocje to ściema wątek zamknięty Niby miały być trzy pary okularów, ale te drugie i trzecie oprawki to jakieś...
~Judyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Bardzo niezadowolona klientka wątek zamknięty Skorzystałam z usług salonu, zostałam źle poinformowana o opłacie za badanie,...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Porażka wątek zamknięty Byłam tam trzy razy i za każdym razem miałam trudności. Najpierw sprzedano...
~Julia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Obsługa zdaje się nie zauważać klientów w salonie; czekałam ponad 10 min, po...
~Lea
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry