Vision Express

Salony optyczne Okuliści

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Paniom chyba się nie chce tam pracować... Człowiek płaci niemałe pieniądze i...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

tak to z nimi jest wątek zamknięty Tragedia moje trzecie okulary i ostatnie. Kupiłem oprawki carreara w...
~sok
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Niemiła obsługa. wątek zamknięty Weszłam wczoraj do salonu Vision Express w Alfie Centrum i już od progu...
~Anna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Najgorsza placowka VE jaka znam wątek zamknięty Bylismy dzis w salonie (3osoby do kupna okularow). Okulary a w zasadzie ich...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

porażka wątek zamknięty jesli ktokolwiek z osób odpowiedzialnych za zarządzanie salonami VS to czyta...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Co tam się dzieje, to powrót do czasów komuny....
~Andrzej K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Szkoda słów wątek zamknięty Odradzam wszystkim korzystania z usułg tego salonu jak i wszystkich salonów...
~M-a-R-i-O
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2010

niesympatyczna obsługa wątek zamknięty Obsługa bardzo niesympatyczna,niecierpliwa i nie potrafiąca zająć się...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Omijajcie takie puntkty jak VISION EKSPRESS wątek zamknięty Zakupiłam w 2007 roku 2 pary okularów i nikt mnie nie poinformował, że przy...
~zawiedziona klientka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2008

konkurencja?? wątek zamknięty to chyba konkurencja tak cukruje temu salonowi, albo nawet sami pracownicy....
~m-a-r-i-o
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Uwaga na faktury i paragony z vision express - doliczają wątek zamknięty Jeśli ktoś z Was dokonał zakupu okularów w ostatniej promocji czyli -oprawki...
~Waldek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Byłem w tym salonie dwa razy.. wątek zamknięty Byłem w tym salonie dwa razy , ale więcej moja noga tam nie stanie. Obsługa...
~G.Wrona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2009

polecam ! wątek zamknięty a ja polecam, mile panie w dodatku ladne, milo sie rozmawialo, milo wybieralo...
~patryk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

niekulturalna i mało fachowa obsługa wątek zamknięty Obsługa klienta wręcz niefachowa a o kulturze nie wspomnę- wspomnę o jej...
~kasia p.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

Artur - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Byłem w salonie wybierać soczewki - pani doktor próbowała mi...
~Artur
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

zdecydowanie odradzam!!! wątek zamknięty omijajcie szerokim łukiem salon w Manufakturze!!! brak wykwalifikowanych...
~Jakub z Łodzi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 marca 2008

Złej baletnicy to nawet rąbek u spódnicy... wątek zamknięty Poiem szczerze, że zdziwiłam się czytając tyle negatywnych opinii o Vision...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

Tutaj Ci świetnie doradzą! Polecam wątek zamknięty Witam wszystkich, chciałabym podzielić się własną opinią na temat salonu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 października 2007

Skandaliczny poziom obslugi klienta! wątek zamknięty Podstawowa sprawa to nieobecność personelu przy stanowisku glównym do...
~Basia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

już niestała klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo kiepski kontakt z klientem, zwłaszcza telefoniczny - same minusy....
~już niestała klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

21

wątków

do góry