Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Piastowska 90B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prawdziwi Przyjaciele Zwierzaków wątek zamknięty Dr Bartek to istny cudotwórca. W miłej, przyjaznej i sympatycznej atmosferze...
~Rafał Karolak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

opinia Vitavet wątek zamknięty Doskonali lekarze, empatyczni, delikatni i bardzo fachowi. Pomogą zawsze i w...
~viltianus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Polecam - super miejsce! wątek zamknięty Wspaniałe podejście do zwierząt, pełen profesjonalizm, świetne ceny i...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zapewnić swoim zwierzętom dobrą i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Weterynarz godny zaufania wątek zamknięty Wspaniali . Zdecydowanie polecam.
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty Lekarze mają cudowne podejście do zwierząt mój pies po zabiegu nie bał sie...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Rewelacyjne podejście wątek zamknięty "Naprawiono" mi dwa sierściuchy ;-))) Lekarze mili i profesjonalnie. Polecam...
~Bartek Daniszewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Dobra lecznica dla wszystkich zwierzaków wątek zamknięty Trafiłam trochę przez przypadek ze szczurem z ropniem. Od razu przeprowadzono...
~Freika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Super! wątek zamknięty Bardzo sympatyczni i kompletentni Państwo. Zarówno pani, jak i pan weterynarz...
~anka2506
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Fantastyczni weterynarze! :) wątek zamknięty Właściciele lecznicy są cudowni! :) Od razu widać, że ta praca to ich pasja....
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Vitavet odwiedzamy od września 2012 r. z 3 yorkami. Przytrafiło się im:...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Polecam! wątek zamknięty Mój przesadnie towarzyski i pochłaniający niemożliwie gigantyczne ilości...
~Właścicielka Niunia ;)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Doskonały gabinet! wątek zamknięty Podpisuję się pod tym,co napisali już inni komentujący: wspaniałe,pełne...
~Spirit
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Milka, Tofik i Mocca polecają ;] wątek zamknięty Nasze dwa koty (Milka i Tofik) oraz psina (Mocca) z radością chodzą do Igi i...
~Fiłek & Milka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

FANTASTYCZNI SPECJALIŚCI!!! wątek zamknięty Nasz psiak chodzi do lecznicy merdając ogonem i dobijąc się do drzwi...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Mega wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam weterynarzy z powołania !! Kochają to co robią a...
~HG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Super pomoc wątek zamknięty Mój pies nie chodził już od 2 tyg. Trzy wizyty , fakt bolesne zastrzyki, ale...
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

Rewelacja wątek zamknięty Świetni lekarze: bardzo sympatyczni, widać że robią to co kochają - są...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie odwiedziłam ten gabinet z moimi psami. Pracujący tam weterynarze...
~Pola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

iwona - opinia wątek zamknięty Nic ując nic dodać poprostu rewelacja.Bedę polecała innym!!!!!!!!!!!!!!!
~iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry