Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobry salon wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, idealnie dobrane oprawy. Sama...
~Alikija
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Strata czasu i pieniędzy wątek zamknięty Nie polecam, głównym celem sklepu nie jest satysfakcja klienta tylko...
~Jacek Zieliński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Unikajcie salonów Viu Viu- ostrzegam na podstawie własnego przykładu wątek zamknięty Zakupiłam drogie markowe oprawki w salonie Viu Viu w Gdańskiej Galerii...
~Renia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

żenada:) wątek zamknięty Na zamówione okulary czekałam 2-mce ; brak kompetencji i profesjonalizmu z...
~anetao
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Byłam w salonie wczoraj i jestem bardzo zadowolona, obsługa ma bardzo dużą...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

okulary i oprawki jakość usług i podejście wątek zamknięty dziś zakupiłam w tym salonie oprawki wraz z soczewkami. Jestem MEGA...
~Becia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

kupon gruper wątek zamknięty Kupiłam kupon gruper za 49 zł (wartosc 320). W salonie okazało sie ze badanie...
~kasia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

POLECAM wątek zamknięty bardzo miła obsługa , pełen profesjonalizm , tym bardziej ,ze robiłam tam...
~OLA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

carlito - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i mila obsługa! Wszystko w jak najlepszym...
~carlito
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

z groupona super wątek zamknięty zamówiłem szkła kontaktowe. wszystko sprawnie i super. czas czaekania na...
~gibki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, duży wybór oprawek oraz profesjonalne doradztwo...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

POLECAM !! wątek zamknięty NIE ROZUMIEM SKAD TAKIE OPINIE , SALON JEST SUPER , SWIETNA OBSŁUGA, BARDZO...
~NATALIA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

ogromne rozczarowanie wątek zamknięty W tym salonie pracuje tylko jedna miła osoba ( nie licząc Pani doktór)....
~załamana klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Fatalna jakość obsługi! wątek zamknięty Nie polecam tego salonu optycznego! Obsługa jest miła, aczkolwiek...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

super salon wątek zamknięty super obsługa i jestem bardzo zadowolona z jakości produktów i obsługi. a...
~magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

Opinia wątek zamknięty Nie polecam salonu optycznego Viu Viu w Galerii Baltyckiej w Gdansku. Obsluga...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry