Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia wątek zamknięty Kilka razy poprawki tej samej usterki. Nigdy nie oddzwaniają jak się...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Salony Samochodowe wątek zamknięty Póki samochód jest na gwarancji to wszystko w porządku, tylko minie gwarancja...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

daję 6 wątek zamknięty Rozumiem, że max ocena może dziwić a nawet budzić podejrzenia, że jest...
~Maciek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Serwis Plichta VW Porażka wątek zamknięty Byłem w salonie Plichta VW na szadułkach w Lutym 2015 VW Golf VII , piszczało...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Serwis dla klientów z zamożnym portfelem!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, wyjątkowo uprzejmie potrafią oskubać klienta z...
~Klient serwisu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

... wątek zamknięty (...) Kupiłem nowe auto w salonie plichty po 2 dniach poszła...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Passat b6 naprawa wątek zamknięty Zdecydowanie nie Polecam tego servisu!!! dalem swojego Paska b6 do z drobnymi...
~Gonzo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Warsztaty przyszkolne u Plichty wątek zamknięty Mam wrażenie, że oprócz niedouczonych Panów w garniturach, za "szybą" pracują...
~Dorian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

od 4-6 tygodni jest pełny profesjonalizm wątek zamknięty od 2012 roku jestem stałym klientem serwisu VW Plichta na Szadółkach. Były...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

,,Super serwis;; HA HA!!! wątek zamknięty W zeszłym roku umówiłem się na serwis autem VW Passat r. prod.2009 do tego...
~Maciej Rabant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Super salon wątek zamknięty Witam zadzwoniłam raz i odrazu byłam obsłużona w taki sposób ze za 5 dni...
~awa108@interia.pl
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

nie mają VW PLICHTA elektryka wątek zamknięty wiecie co w serwisie na szadułkach nie ma elektryka i pozwalniali sie...
~fryderyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Super salon VW wątek zamknięty Po bardzo długich negocjacjach w różnych Salonach w trójmieście wybrałem ten...
~kwest
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Touran wątek zamknięty Jeśli ktoś planuje zakup nowego VW to w 100% polecam ten salon i kontakt p....
~Alice
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

omijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Już 3 tydzień trwa prosta naprawa blacharska w moim aucie VW SHARAN. Po...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Pan Marek Bortnowski i Pani Daria Janura - bardzo miło i rzetelnie wątek zamknięty Bardzo miła, rzetelna obsługa. Korzystna oferta. Sprawna transakcja!
~marcus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

VW PASSAT R-LINE wątek zamknięty Zakupiłem nowego passat.Samochód super,wygodny,wspaniały system...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

sprzedają nowe auta po naprawach blacharsko-lakierniczych wątek zamknięty Witam, radzę przed odbiorem nowego auta od Plichty najlepiej zrobić to z...
~Gieronimo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Doprawdy fantastyczne podejście do klienta przez p. M. Ćwiklińskiego wątek zamknięty Moja małżonka uparła się, że jej kolejnym samochodem jaki sobie wymarzyła...
~Jarek z Sopotu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

JOHNY - opinia wątek zamknięty STAŁEM SIĘ SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM TIGUAN , A TO DZIĘKI PANU MICHAŁOWI...
~JOHNY
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry