Ponownie po okresie półrocznym zawitałem ponownie do trójmiasta zjawiłem się w dn. 12-04-2012r. na organizowana imprezę wrestling w ERGO ARENA. Córka udała się na występy, ja pozostałem na zewnątrz. Tym razem organizatorzy zapomnieli o przenośnych toaletach typu TOJ -TOJ. Potrzeba skierowała mnie, więc do pobliskiej pizzerii, ale tu znów skucha. W pizzerii była awaria toalety, dostęp do drzwi WC zastawiony stołem. Cóż robić potrzeba skierowała mnie w stronę działek i pod osłoną zmroku pozbyłem się nasilającego kłopotu. Po zakończonym występie zapaśników dotarłem do przystanku tramwajowego, aby doznać następnego zdziwienia tramwaje kursują tylko do około godz. 23.00 późnej zjeżdżają do zajezdni. Po przeróżnych perturbacjach w raz z kilku osobową grupą ludzi spoza trójmiasta dotarliśmy do stacji SKM Politechnika i juz tylko dwa przystanki i dworzec Gdański. Dotarłem ok. godz. 00: 45. Nauczony poprzednim razem sprawdziłem, czy w dalszym ciągu obowiązuje przerwa techniczna polegająca na zamknięciu dworca w godz. od 01:00 do 03:30 i wyrzuceniu pasażerów przez ochroniarzy na ulicę. Oczywiście napis informujący o tej praktyce widnieje na drzwiach wejściowych, ale został rozszerzony o