Dworzec PKP Gdańsk Główny

Dworce PKP i PKS

Gdańsk, Podwale Grodzkie 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Toaleta na dworcu- opłaty wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałam podzielić się dość...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Pomoc dla niepełnosprawnych dzieci na wózku wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi na dworcu Gdańskim i Poznańskim szczególnie przy...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Godziny otwarcia kasy biletowej wątek zamknięty Witam.Piszę z pytaniem czy w nocy kupię bilet na PKP Gdańsk -Warszawa Czy...
~Szady
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

miernie wątek zamknięty mieszkam w gdansku od urodzenia i caly czas nic sie nie zmienilo, kible...
~stif
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Brudno i nawet smierdząco na dworcu PKS wątek zamknięty W całym dworcowym Gdańsku potrzebna jest gorąca woda dużo płynu do mycia i...
~mirkap
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

ławki na I peronie w Gdańsku wątek zamknięty 5 maja 2012 godz 16 ta, osoby czekające na wyjazd do Warszawy nie mogły...
~Kinga Lewandowska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Żenada, wstyd i zacofanie! wątek zamknięty Panowie włodarze PKP i UM Gdańsk zróbcie coś pozytywnego dla dworca PKP...
~grzechoslaw
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

W Gdańsku bez zmian. wątek zamknięty Ponownie po okresie półrocznym zawitałem ponownie do trójmiasta zjawiłem się...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Przygotowanie dla turystów. wątek zamknięty Miałem wczoraj przyjemność być na dworcu w Gdańsku w godzinach nocnych - ot...
~Leon32167
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

straszne,zamknięty dworzec w nocy,WSTYD wątek zamknięty przyleciałam samolotem, a że nie miałam biletu więc autobus tuż po północy...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

obsługa kasjerek wątek zamknięty jestem bardzo z bulwersowana obsługą kasjerek w Gdańsku Gł.żenada kupowałam...
~anucha
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Źle się dzieje w państwie polskim... wątek zamknięty Jak poniżej, tylko w trochę innym terminie. W Gdańsku zawitałam na koncert...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 grudnia 2011

przerwa techniczna wątek zamknięty W ostatnim czasie tj.11-11-2011r przyjechałem do Gdańska na imprezę w ERGO...
~andrzejczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Yusek - opinia wątek zamknięty W sumie jeden z lepszych dworców i czystszych w kraju.
~Yusek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Poczekalnia,perony, informacje dla pasażerów- żenujący standard wątek zamknięty Dworzec w Gdańsku jest zabałaganiony i chaotycznie zagospodarowany . Brak...
~Barbara Lewko
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2009

bród, smród i ubóstwo! wątek zamknięty Stanowczo odradzam wszystkim dworzec PKP w Gdańsku! Fatalna wizytówka miasta!...
~mazi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

mEmm - opinia wątek zamknięty Dworzec PkP to wogóle jakas pomylka. niedosc ze nie mozna sie skontaktowac z...
~mEmm
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

zuzanna - opinia wątek zamknięty witam Jestem oburzona i zdegustowana podejściem kasjerek w Gdańsku Oliwie...
~zuzanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 grudnia 2009

aaaa wątek zamknięty czy ktos podnosi sluchawki na dworcu ?
~paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Spóźnienie i brak informacji wątek zamknięty To, że pociągi mają spóźnienia po kilka, kilkanaście minut jeszcze jestem w...
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

22

wątków

do góry