W ostatnia sobotę zamówiłam pizze na dostawę miałam czekać do 1,5h. Po 2 h zaczęłam się trochę niepokoić i myśleć ,że prawdopodobnie o mnie zapomniano. Zadzwoniłam pytając się o co chodzi, usłyszałam od Pani która odbiera telefon ,że jest jej przykro ,ale dopiero dostawca wyjeżdża do mnie z pizza.Żadnego słowa przepraszam,żadnego telefonu który powinien być po 1,5h czekania ze jeszcze musi Pani poczekać bardzo przepraszamy mamy opóźnienia, kompletnie nic!!!!!!! Po kolejnych 40 min czekania znowu zatelefonowałam oczywiście żadnych słów przepraszam,żadnego rabatu bo ponoć już nie da rady , żadnego gratisu w postaci pizzy czy sosów tylko soczek za 3 zł "DIzzy" w ramach przeprosin ( kpina). Dodam ,ze pizza przyjechała po ponad 3h nie dobra, na strasznym twardym cieście w dodatku letnia i kosztowała ma ponad 40 zl , a Pan co dowozi nie miał drobnych żeby mi wydać co wiązało się z tym ,że dałam mu za to wszystko jeszcze napiwek. Nigdy więcej nie zamówię od skrzypka pizzy, chciałam spróbować coś nowego, gdzie opinie od znajomych kiedyś słyszałam rewelacyjne ,ale pozostanę przy Da grasso , nie dość ,że ceny mają przystępne to na jakoś i na usługę nigdy nie mogłam narzekać. NIE POLECAM!