U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętokrzyska 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie , obiady , nie tylko pizza. mila obsługa
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Stały klient - opinia wątek zamknięty Od wielu lat jestem stałym klientem sieci "U Skrzypka" i wszystko wskazuje na...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Beti - opinia wątek zamknięty Szalu nie robi niestety. Bywalo lepiej.
~Beti
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Coraz gorzej wątek zamknięty Jadam w Skrzypku od ponad 12 lat - ah te czasy gimnazjum gdzie z kolegami...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Najgorsza pizza jaką jadłam ! wątek zamknięty Najtańsze składniki, gumowate ciasto , mnóstwo papryki. Nie polecam. Nigdy...
~Jk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Opinia wątek zamknięty Zamiast zamówionej pizzy najprostszej, przybyła z dodatkami- papryka ( nie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

kiepskie skladniki wątek zamknięty Pizza serowa nie zawiera skladnikow podanych w menu (ser mozzarella, ser...
~ZawiedzionyTymRazemMocno
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Nie polecam. wątek zamknięty Po zjedzeniu pizzy jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to taki, że wizyty nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Już nie to co kiedyś. Nowa ekipa, tragiczna jakość jedzenia wątek zamknięty Kiedyś "U Skrzypka" to był lokal z dobrym jedzonkiem w dobrej cenie. Z...
~RaVan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Obrzydliwe jedzenie wątek zamknięty Zamówiłam kebaby z lokalu na świętokrzyskiej. Było to najgorsze jedzenie...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Jakaś jedna wielka porażka!!! wątek zamknięty Zamówiłam kebab a dostałam....nawet nie wiem jak to nazwać. rozmiękła nawet...
~Nadal głodna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Masakra wątek zamknięty Dzisiejsza szybka kolacja okazała się mega porażką a mianowicie zamówiśmy...
~Zniesmaczony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Porażka! wątek zamknięty Jeśli myślicie, że kebab to zimna, rozmoknieta bułka z kapustą, kilkoma...
~Kaja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Pewnego letniego popołudnia wybraliśmy się z żoną do tego lokalu na pizzę...
~Tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Żenujące!! wątek zamknięty Obsługa zero do kwadratu! Brak informacji o konieczności składania zamówienia...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! wątek zamknięty zamowienie na telefon. czas oczekiwania 1.5h. ciasto na pizze to totalne dno....
~marciano
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

W OCZEKIWAIU NA PIZZE PONAD 3H !!!!!! wątek zamknięty W ostatnia sobotę zamówiłam pizze na dostawę miałam czekać do 1,5h. Po 2 h...
~NATALIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

2 godziny na dostawe wątek zamknięty podczas składania zamówienia pani zapewniała że dostawa będzie po godzinie i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

żenujące wątek zamknięty Wybrałam się tam na obiad z rodziną.To co nam podano przekracza...
~Beata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2015

nie polecam wątek zamknięty Zamowilem wieczorem cos co nazywane jest pizza w tej smiesznej pizzerii tak...
~ktos
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry