Widok

W edukacji musza natychmiast nastąpić radykalne zmiany.

W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany. Wystarczy spojrzec obecnie na polityków żeby określić stan polskiej edukacji a sytuacja jest jeszcze gorsza. Nauczyciele, wykładowcy, szkoły i uczelnie są uzależnione od układów i z tego powodu mamy nawet w szkołach przestepcow. Niskie wartości jakie reprezentuje wielu wykładowców i nauczycieli powoduje że często sami popełniają przestępstwa oraz zachęcają do nich młodzież. Stanowiska w budzetowce rozdawane są swoim lub w celu wyprowadzenia pieniędzy a także za przestępstwa. Jest wiele osób działających na zasadzie tresury. Religia która ma uczyć ludzi tolerancji i szacunku do drugiego człowieka nauczania jest przez księży oraz katechetów którzy sami nawoluja do nienawiści o pedofilii nie wspomne. Policje, prokuraturę, sądy i budżetowke drazy korupcja i wystawianie oraz preparowanie i wystawianie fałszywych dokumentów na zlecenie. Jak politycy mogą znaleźć droge dialogu i respektowania prawa oraz konstytucji skoro nikt ich tego nie nauczył. Powiem więcej. To oni demoralizuja nasze dzieci. To oni demoralizuja nasze społeczeństwo. To budżetowka wkłada ludziom pałki, noże, maczety i kamienie w ręce zachęcając do nienawiści i czczac kult własnego przestępcy który jest bezkarny. To przestępcy otrzymują dzisiaj intratne stanowiska oraz profity i właśnie na nich opiera się polska budżetowka. Czas na zmiany!!!
Miro ław Dun t
Spartan Warriors Complete Competence
Śladami pedofili
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Polska polityka. Czas na normalność
Kiedy ru..asz dzieci zostajesz prokuratorem.Prawdziwa historia korupcyjno przestepczo pedofilskiej organizacji w budzetowce na Pomorzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chętnie zwiąże się z organizacją przeciwko naszemu rządu !!! Wywalić z tad pedofili i zdrajców kraju!!!! Jakieś pomysły???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jakieś pomysły???

Jop. Kup se słownik ortograficzny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie należe do żadnej organizacji ale jedyną możliwością pozytywnych zmian w tym kraju jest utworzenie organizacji zrzeszającej światłach, otwartych przede wszystkim uczciwych obywateli. Obecnie semeko, Pryzmont, Suchecki, Stanisławczyk, Radzyminski, Barszczewicz, Lange Kreja, Pacholarz, Lessnau, Bądź itp zrobili z budzetowki korupcyjno przestępczo pedofilska organizacje. Miliardowe kradzieże ustawiane przez policjantow, sedziow, prokuratorów i budżetowke. Handel dziecmi, zabójstwa ustawiane w semeko, urzędach i Gimnazjum nr 2 w Gdańsku. Cały pedofilski biznes to miliardowe Zyski semeko Lange Kreji, Pryzmonta ponieważ ustawiają kradzieże i mordowanie ofiar oraz świadków z budzetowka dlatego organizacja musi być silna ponieważ dowody przestępstw organizacji Sucheckiego, Pryzmonta i Lange Kreji powodują że zleceniodawcy morderstwa Adamowicza wcześniej dokonywali przestępstw na terenie Gimnazjum nr 2 w Gdańsku, urzędów, sądów, semeko, szkół, komisariat z usiłowanie zabójstw na terenie całego Pomorza wspólnie z semeko, Pryzmontem, Lange Kreja, policja i prokuratorami oraz sędziami. Dokonywali przestępstw w pobliżu Prezydenta przez kilkanaście lat. Zlecali przestępstwa, dokonywali przestępstw ich celem było mordowanie ludzi, kradzieże i handel dziecmi. Jest mało prawdopodobne że klika semeko i Pryzmonta oraz Lange Kreji nie zamordowała Prezydenta Gdańska.
Dlatego należy stworzyć organizacje która jest silna, zwarta z idealami a przede wszystkim prawa i niestety nie będzie bać się morderców w policji, sądach, prokuraturach i urzedach. Ponieważ to potężna kasa gwalcicieli dzieci nie cofną się przed zabijaniem ludzi pedofilskie układy semeko ponieważ już to robia od kilkunastu lat z budzetowka pod ochroną prokuratorów i sedziow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich (5 odpowiedzi)

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa dalekiego od...

do góry