Widok

W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie???

Witomino Karwiny Temat dostępny też na forum:
Chcę kupić mieszkanie na Witominie albo na Karwinach, z dala od ulicy i żeby było dużo zieleni... Jaką dzielnicę polecacie, jak się mieszka w Gdyni, proszę o opinie i wskazówki, dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytających
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam na karwinach jest super wszędzie nie daleko sklepy autobusy niedaleko las można spacerować cisza jest miło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spójrz na mapę-sama ocenisz ....,mieszkam na Witominie przy samym lesie ,a do centrum można nawet piechoto...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na karwinach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ul. Narcyzowa na Witominie te 4 pietrowe bloki . Posiadam tam mieszkanie ponad 40 lat chociaz nie mieszkam. Jedyne miejsce gdzie mozna spokojnie sie wyspac , z tego wniosek,ze nie ma zyl wodnych. Z czterech stron jest dojazd do dzielnc Witomino a najwazniejsze, ze spacerkiem do miasta w 10 min i parkiem. Nigdy z Karwin !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanów się jeszcze. Jest tyle pięknych miejsc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

do góry