Widok

W końcu miła pani pediatra!

Na szczęście wszystkich dzieci i ich mam odeszła pani doktor Paluszyńska ,która pracowała chyba za kare.Nowa pani doktor jest bardzo miła i ma opowiednie podejscie do maluchów.Nareszcie.
Na reszte usług nie mozna się skarżyc ,panie pielęgniarki bardzo serdeczne,a co do pana kierownika to lepiej unikac z nim kontaktów.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Bo to Nasza Kochana Pani Kasia wróciła!!!
Żeby tak jeszcze dr Dymkowski wrócił...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kochana pani Kasia to kto to jest? A doktor Dymkowski teraz przyjmuje na Kowalach-tam chodzę do niego z moim dzieckiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam lekture: http://gdansk-jasien.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=56406
Do doktor Paluszyńskiej chodze od lat i już z drugim dzieckiem zawsze byłam miło i rzeczowo traktowana, a moje maluchy zawsze !!! bez strachu oczekują na wizytę. W rozmowie z innymi mamami zawsze słyszałam bardzo dobre opinie.
Natomiast byłam swiadkiem gdy mamusia miała paznokcie za 80 zł a prosiła o receptę za 20 zł, i gdy wpychają się do gabinetu poza kolejką te mamusie, którym nie chciało się wstać wcześniej do rejestracji i potem licza na jakieś uprzywilejowane traktowanie.
Na koniec polecam zacząć od siebie i zastanowić sie dlaczego do dr Paluszyńskiej były tłumy i jak czuje się lekarz po przyjęciu kilkudziesięciu pacjentów w tym wielu dodatkowych niezarejestrowanych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o p.Paluszyńską to byłem bardzo zadowolony i szkoda, że odchodzi, dzieci lubiły do niej chodzić.

Jeśli chodzi o maruderów to sobie znajdą nową panią by ponażekać

pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spojrzyj pod ten adres: http://forum.trojmiasto.pl/NIE-POLECAM-TRAGEDIA-t169192,2,1040.html
Poczytaj sobie opinie o dr Paluszyńskiej, chyba 4 lub 5 post od góry.
Nie chcę się zniżać do poziomu twojej opini lecz powiem: "usiądzie w kącie i wstydzi się".
Obrzydzeniem napawa mnie konieczność odpowiadania na takie chamstwo i prostactwo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ,czyli
jednym dany lekarz pasuje i podoba się a innym nie . Powody tych
"odczuć" i wyrażanych opinii są różne ( np. " krzywa mina" lub "oschły" ton głosu doktora ,który nakazuje (!)"Jasiowi" otworzyć buzię do zbadania gardła SZPATUŁKĄ)- dobrze jeżeli są ku temu rzeczywiste ,
merytoryczne przesłanki;gorzej gdy "przemawia" zwykła złość i brak rozumu.A swoją drogą to biedne te dzieci tych "durnych" rodziców.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
...dr Paluszyńska to konkretny,stawiajacy trafne diagnozy lekarz.Zawsze starannie badała moje dziecko i zawsze badała brzuch ,czego nie robią inni lekarze z przychodni.Zawsze miła i pamiętająca swojego małego pacjęta.Moja córka nie bała się wizyty u pani doktor.Szkoda,że odeszła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry