Widok

W ostatnim czasie jest gorzej.

Plus, że dowóz odbywa się po południu - kurier nie budzi Cię o 3 w nocy, jak w innych firmach i jeszcze się dziwi, że Ci to przeszkadza.
Zdarza się, że jedzenie nie jest dobrze zapakowane - zgrzewki bywają otwarte.
Ostatnio pogorszyła się jakość posiłków, miałem wątpliwości co do świeżości niektórych posiłków oraz warunków transportu - jedzenie nie było schłodzone, a żona czuła, że niektóre dania sfermentowały
O ile kiedyś wyższa cena odpowiadała jakości posiłków, to teraz nie znajduje ona uzasadnienia. Kiedyś wykluczenia były w cenie, obecnie trzeba dopłacać.
Strona internetowa sklepu jest niefunkcjonalna.
Jeszcze 3-4 m-ce temu mogłem z czystym sumieniem polecić tę firmę - za wzorową jakość obsługi i smaczne jedzenie. Niestety, zmiany, które ostatnio zaszły zmobilizowały mnie do zmiany firmy.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Chciałabym podziękować Panu za tą opinię. Decydując się na rozwój firmy zmierzamy się z szeregiem trudności i byliśmy świadomi możliwych konsekwencji jakie się z tym wiążą. Cenimy sobie opinie każdego klienta, wyciągamy wnioski, uczymy się, poprawiamy i polepszamy. Mam nadzieję, że jeszcze będzie Pan miał okazję się o tym przekonać. Serdecznie dziękuję
Alicja Jeleniewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry