Widok

W sumie to mam mieszane uczucia

W sumie to mam dość mieszane uczucia. Ceny jak na centrum Gdańska są OK, obsługa miła i szybka. Wystrój również mi się podoba, aczkolwiek niektóre meble już są trochę podniszczone i wymagałyby lekkiej renowacji. Będąc na jarmarku stwierdziliśmy z lubym, że sobie gdzieś klapniemy i zamówimy co nieco. Zamówiliśmy tak: mrożoną kawę, mrożoną herbatę miętową i ciasto marchewkowe. A teraz moje uwagi:
*co do kawy to bardzo dobra kawa z ekspresu, aczkolwiek bita śmietana średniej jakości i lody też nienajlepsze (zresztą widzę, że nie tylko ja mam obiekcje co do lodów)

* co do herbaty: okazała się to być woda z syropem miętowym, którego było zbyt mało, aby mógł rekompensować brak herbaty. Pływały w niej trzy smętne listki mięty i pełno lodu. Po czym wnoszę, że nie było tam ni grama herbaty miętowej? Otóż cały napój był bardzo mocno klarowny, wręcz przeźroczysty. No i smak nie ten, jak woda.

*co do ciasta marchewkowego: było pyszne, nie podobało mi się to, że kelnerka w sumie nie wie co podaje. Na moje pytanie, czy w serwowanych ciastach jest mleko, powiedziała, że nie ma pojęcia, ale raczej w każdym będzie, bo każde jest z jakimś kremem. Generalnie na plus, liczę że będzie coraz lepiej:)
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: -
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za Państwa opinię. Jest ona dla nas bardzo cenna i wszelkie w niej zawarte uwagi postaramy się jak najszybciej poprawić. Cieszymy się, że miło spędzili Państwo u nas czas. Jesteśmy przekonani, że kolejnym razem będą Państwo jeszcze bardziej zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry